Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

GERÇEKTEN OYUN OYNIYARAK PARA KAZANILABİLİR Mİ?

Öncelikle merhaba adım limonataic bu konu hakkında verebileceğim herhangi bir yanlış bilgi veya eksik bilgi için özür dilerim eğerki verirsem yorumlara yazabilirsiniz.

OYUN OYNIYARAK MI? YOKSA REKLAM İZLEYEREK Mİ?

Öncelikle piyasadaki (google play store vs) money whale ve benzeri oyunlar size genellikle bir alan gelir ve izlediğiniz reklam kadar para kazanırsınız teknik olarak oyun oynıyarak ama pratikte reklam izleyerek... Açıklıyayım öncelikle google play algoritması reklam izleyerek veya herhangi bir şekilde para kazanma uygulamalarını kabul etmiyor money whale akıllılık yaparak algoritmayı şaşırtıyor ve bu olayı normal bir oyun gibi açıklıyor fakat siz reklamınızı izleyerek para kazanıyorsunuz yani bu oyun oynıyarak değil rejklam izleyerek para kazanmadır

GERÇEK OYUN OYNIYARAK PARA KAZANMA

ÖNcelikle gerçek oyun oynıyarak para kazanma herhangi bir oyunu oynadığınız için para kazanmanızdır ilk verdiğim örnekte reklam izlediğiniz için para kazanıyorskazanıyorsunuz.

E-SPOR

Çağımızın yeni spor dalı olarak kabul edilen e-sporun birçok dalı var şimdi bunları açıklamak için gelmedim neyse insanlar oyun oynuyor ve sponsorluk alıyorlar ve OYUN OYNADIĞINIZ İÇİN PARA ÖDENİYOR

HESAP SATIŞI

Hesap satışı nasıl yapılıyor ve yapıldığı takdirde acayip paralar kazandırabiliyor önce yeni hesap açıyorsunuz oyununuzu oynuyorsunuz ve bazı dijital pazarlarda satış yapıyorsunuz kazanmak kolay gibi gözüksede oyunda son derece usta olmalısınız ki güzel bir hesap elde edebilesiniz ve hesabınız son derece gelişir ve SİZE OYUN OYNADIĞINIZ İÇİN PARA ÖDENİR

Bugün oyun oynıyarak para kazanma konusunun üstünde biraz durduk ve bu konunun tartışmaya açık olabileceğini düşünüyorum yorumlarda tartışabiliriz isterseniz umarım yanlış bir bilgi vermemişimdir eğerki vermişsem affınıza sığınıyorum görüşmek üzere kendinize çok çok iyi bakın

oyun oynayarak para kazandıran siteler var offerwalls bölümünden oyun oynayıp para kazanan insanlar var fakat 1 haftayı bulabiliyor oyunda istenilen seviyeye ulaşmak.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri