Neler yeni

Güvenli bir proje / yatırım Sistem nasıl olur herkesin okuması gereken bir konu :)

probit borsası
  • GPU: Grafik işleme birimi bir başka deyişle bilgisayarın ekran kartıdır. Bilgisayar işlemcilerinden daha hızlı olduğu için kripto para madenciliğinde yaygın olarak kullanılır.

Hitasyurek

Üsteğmen
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)

0.00016364
  • 0.00000000  
Selamlar kısa açıklama yapıcam 2 haftadır bilgisayarım servisteydi ve aktif değildim kusuruma bakmayın şimdi yeniden çok güzel sistemler ile geliyorum .

Güvenilir site proje ne demek : Kullanıcılar yada yatırımcılar tarafından tavsiye edilen ödemelerini aksatmayan veya her hangi bir dolandırma amacı gütmeyen sistemler diye biliriz.
Peki Güvenilir airdrop ve sistemleri nasıl buluruz

Airdroplar da
1- Airdroplar da dağıtılan tokenin erc veya hang ağ üzerindeyse contact adresi vardır bu adres ethscan gibi aratarak ncelikle coinin gerçekliğini öğrene biliriz.
2- Dağıtılan ödül miktarı 1000 dolar 200 dolar gibi airdrop dağıtımı hiç görmedim (uniswap hariç) %99 scam cıkmaktadır .
3- Trust pilot skoru . Kesinlikle buna bakmanızı tavsiye ederim .
4- Sponsorlar . En önemli kısım bence telegram da sizi 9999 gruba ekletip çokca hesap takip ettiriyorsa bence uzaklaşın derim çünkü sağlam projelerin 1 2 3 yada yada hiç sponsoru olmaz örneğin amepay token .
5- Ceo evet saçma gelicek ama ceosu bilinen tokenlerin ödül dağıtma oranı daha fazla veya bilinen firmaların .

Web siteler de (Faucet , Yatırım vs )
Aslında 2 şey var
1- Trust pilot skoru ve kullanıcı yorumları
2- Yatırım sitesiyse yatırımcıların site hakkında düşünceleri
3- Faucet sitesiyse zaten cam çıkma ihtimali çok düşük oluyor .

Bu gece 00:00 a kadar 1 00:00 dan sonra da yatırım yaptığım ve güvendiğim 3 sistemin airdrobunu tanıtıcam isteyen arkadaşlar yatırım yapmadan da kazan bilir ama ben yatırım yapmayı uygun gördüm umarım hepimiz daha fazla kazanırız iyi forumlar .

https://www.trustpilot.com bu site .

Bu konudan Hitasyurek isimli kullanıcıya 0.00001648 Bitcoin verilmiştir

0.00001648 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 5.73 Türk Lirası Değerindedir.