Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para Temel Analizleri

Takip edenlerin bileceği üzere kripto para projelerini takip ediyorum. Bu projeler hakkında detaylandırılmış içerikler hazırlıyor ve bu sayede olası yatırımcılarını bilgilendirmeye çalışıyorum.

Tüm bunları yaparken, ekipten tutun site tasarımına kadar pek çok detayı inceliyorum.

Açıkçası bu aralar biraz sağırlaştım. Yeni projeleri artık AYI piyasasından mı kaynaklı bilemiyorum ama duymaz oldum. Hakkında fikir edinmek isteyeceğiniz projeler bulursanız ve detaylı temel analizlerini yaptırmak isterseniz konu altına kripto paranın ismi, kısaltması ve eğer varsa coingenko/ coinmarketcap linkini koymanız yeterlidir. Gerekli incelemeleri yapıp detaylı bir yazı hazırlarım.

üm kripto paraları inceleme yapmadığımı da belirteyim. Bariz scam projeler var mesela. En azından bu %90 scam derim. Yine işinize yarar. :)

Bu bahsettiğim içerikler çok bilindik BCH, LTC, DOGE vs. için geçerli değildir. Hakkında çok fazla bilginin olmadığı ve fikir edinilmesi gereken kripto paralardan bahsediyorum.

İyi forumlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri