Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Litecoin Hakkında Bilgilendirme 1

P

Platukya

Misafir
Litecoin Nedir?
Google şirketinin eski bir çalışanı olan Charlie Lee tarafından 2011 yılında geliştirilmiş sistemdir. Aslında Bitcoin ile aynı çalışma prensibine sahiptir fakat aralarında birkaç farklılık bulunur. Litecoin sisteminin çıkış amacı ise; Bitcoin’de var olan bazı aksaklıkların ve hataların giderilmesidir. Bu yönde Litecoin sistemi ile çalışmalar yapılmış ve başarılı olmuştur.

Belli başlı bir merkeze bağlı olmayan Litecoin, açık kodlu blockchain sistemi ile işlem gören kripto para değeridir. Çıktığı ilk dönem sıralarında ise; büyük bir başarı elde ettirdi ve kripto paraları arasında önemli bir yere geldi.

Ayrıca Litecoin, ilk alt coin özelliğini taşır. Bu sayede 1 milyar dolar üzerinde bir pazar değerine sahiptir. Para transferlerini düşük miktarda yapabilmek için ortaya çıkan Litecoin, diğer kriptolar arasında depolama alanını daha fazla sunar.

Tüm bunların dışında Litecoin blockchain’i ise; Bitcoin’in blockchain’ine nazaran daha hızlı bir şekilde blok oluşturur. Blok oluşturma hızının önemi ise; Litecoin üzerindeki işlemlerin daha hızlı bir şekilde onaylanmasına olanak sağlamaktır.

(Bu işte ben de yeniyim. Araştırmalarımı yeni arkadaşlarla paylaşmak istedim. Hatam var ise düzeltebilirsiniz. Bu sayede hatalarımı ben de öğrenmiş olurum.)

İsterseniz süresiz olarak uzaklaştırabilirsiniz. Ceza vermediğiniz için sizlere teşekkür etmeyeceğim aksine kınıyorum. Yazarlık hakkında oldukça bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum. Bu yüzden yayınlanmış ve satışta olan kitabım var. Ayrıca Kültür Turizm Bakanlığında da yazar olarak geçiyorum. Çeşitli aracı sitelere de yazılar gönderiyorum ve onaylanıyor. Hiç bir sıkıntı yaşanmıyor. Sizlerin demiş olduğu yazarlık özgünlük olmadığını düşünüyorum. Sadece kendi fikirlerini belirtme olarak algıladım. Kopyala yapıştır yapmadığımı sizlerde biliyorsunuz. Kopya içerik değil okuduğunu anlayıp kendi cümlelerin ile yazmak özgünlüktür. Referans aldığım kaynak tek bir yer değildi. Referansları göstermeye izin vermediğiniz için koymadım. Bu görüşünüz ile başarılarınızı dilerim.

Siz bilirsiniz.

Paylaştığım yazıyı okuyan birkaç kelimesini değiştirip, bazı yerlerde de cümleyi devrikleştirip böyledir yazı sunduğunuzu görecektir. Okuduğunu anlama değil bu metni alıp üzerinde oynama.

Hangi kaynaklardan faydalandınız bilmiyorum ama paylaştığım kaynakta ki anlatım sırasına birebir uygun şekilde bir anlatımınız mevcut. Rastlantı işte. Kınamanızla da ilgilenmiyorum. Kaynaklardan özgünleştirip derlemeler olabilir ama bu tekbir kaynaktan zorlama bir yazı bariz belli.

Kitap yazarlığı ve bakanlık kaydı konusu beni hiç ilgilendirmese de kitabınız olması sizi gerçek bir yazar yapmaz. Parayı bastırdıktan sonra kitap bastırmakta ne var. Pohpohlayıcı sözler, ama şu kadar para verin kitabınızı basalımlar. Sektörü bilmeyen biri değilim. Aksine bildiğim için buradayım ve incelemeleri yapıyorum. Diğer sitelerin kalite standartları bizi ilgilendirmiyor. Özgünleştirme dediğinizbirkaö Özgünleştirme aracından %90-100 alan yazı değildir. Öyle biliyorsanız yanlış yoldasınız, elbet biri ile sıkıntılı bir dönem yaşarsınız. Bakanlıkta kayıt yaptırmakta çok zor değil.

Normalde cezayı atlamazdım. Bu seferlik belki toparlar, acemiliktir demiştim. Acemi değilmişsniz kendiniz söylüyorsunuz. Kendi isteğiniz, beyanınızdaki tutarsızlık, saygısız tavrınız ve içerikte size göre özgünleştirme bana göre intihal nedeniyle sizi süresiz olarak uzaklaştırıyorum.

Hayatınızda başarılar.

Son düzenleme:
öncelikle konuyu açan arkadaşa teşekkürler. verdiği açıklayıcı bilgiler arasında bilmediğim kısımlar vardı. kriptgo para konuusnda herkes araştırma yapmalı yatırmına ona göre yön vermeli sonuçta mekeziyetçi bir yapıdan yönetilmiyorlar...litecoin benimde favori takiplerim arasında

öncelikle konuyu açan arkadaşa teşekkürler. verdiği açıklayıcı bilgiler arasında bilmediğim kısımlar vardı. kriptgo para konuusnda herkes araştırma yapmalı yatırmına ona göre yön vermeli sonuçta mekeziyetçi bir yapıdan yönetilmiyorlar...litecoin benimde favori takiplerim arasında
Ben banlıyorum, siz teşekkür ediyorsunuz

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri