Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Lunar Token Uygulaması

Bu tip konulardaki görüşüm sabit benim. Değmeyecek paralar için çırpınmanıza gerek yok. Zamanınıza değer biçin ve biçtiğiniz değerin altında çalışmayın.
Dostum bir ara LUNR tokenin değeri 3-4 dolar aralığındaydı ve günlük 1-2 LUNR kazanılabiliyordu basit görevler yaparak. Sonra sonra çok düştü değeri. Birkaç aydır kullanıyordum platformu düzenli olarak. Bugün biriken bakiyemi çektim ve şu anki değeri 65 dolar. Harcadığım süreye bakarak pek değmediğini söyleyebilirim rahatlıkla. Piyasa yukarı yöneldiğinde LUNR fiyatı da yükselirse satacağım. Düşmeye devam ederse elimdekilerin değeri 50 dolara indiğinde yapıştırıp geçeceğim. Zaten artık kullanmayı düşünmüyorum sistemi.

bir kitaptan alıntı gibi geldi güzel söz :)
Kitap gibi adamız normaldir:)

Dostum bir ara LUNR tokenin değeri 3-4 dolar aralığındaydı ve günlük 1-2 LUNR kazanılabiliyordu basit görevler yaparak. Sonra sonra çok düştü değeri. Birkaç aydır kullanıyordum platformu düzenli olarak. Bugün biriken bakiyemi çektim ve şu anki değeri 65 dolar. Harcadığım süreye bakarak pek değmediğini söyleyebilirim rahatlıkla. Piyasa yukarı yöneldiğinde LUNR fiyatı da yükselirse satacağım. Düşmeye devam ederse elimdekilerin değeri 50 dolara indiğinde yapıştırıp geçeceğim. Zaten artık kullanmayı düşünmüyorum sistemi.
Zaten ben kazandırdığı zamanlar için demiyorum. Şuan anlamsızsa uğraşmayı in demek istedim. Piyasada bir sürü fırsat çıkıyor. Onlar kaçıyor Bu sefer.

Lunar'da gelecek görmüyorum. Söylediğiniz şeyler var artı olarak da müthiş fikir yürütülmüş, düşünülmüş bir şey de değil zaten. Ama içerdeki LUNR tokenlerimi çekmem, $45 birikmiş çeksem ne olacak çekmesem ne olacak. :) Piyasada illa iyi projeler ve platformlar yürümüyor. Belki sadece Zilliqa blok zincirindeki tokenlerin hypelandığı bir dönem bile olabilir. %90 ihtimalle iyi bir proje olmayacak, %10 ihtimal için içerde tutmaya devam.

Sitenin level sisteminde değişikliğe gidilmiş. Twitter hesabının açılış tarihinden Ethereum ve Zilliqa cüzdanı bağlamaya, sitedeki etkinliklerden mobil uygulama kullanımına, LUNR hold etmeye vs vs bir sürü şeye dayandırdıkları sistemde beni en yüksek levela almışlar ve profilim tüm platformdaki en güçlü 214. profilmiş. :D Halbuki sadece 68 LUNR tutuyorum.
LunarCrush 214.jpg

Kazancı da artmış sanki
Sitenin level sisteminde değişikliğe gidilmiş. Twitter hesabının açılış tarihinden Ethereum ve Zilliqa cüzdanı bağlamaya, sitedeki etkinliklerden mobil uygulama kullanımına, LUNR hold etmeye vs vs bir sürü şeye dayandırdıkları sistemde beni en yüksek levela almışlar ve profilim tüm platformdaki en güçlü 214. profilmiş. :D Halbuki sadece 68 LUNR tutuyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 9979
Kazancıda artmış galiba 171 puana 0.5 veriyordu 1.5 lunr yazıyor yarın belli olur gerçi ne vereceği gece 3 te sıfırlanınca

Kazancı da artmış sanki

Kazancıda artmış galiba 171 puana 0.5 veriyordu 1.5 lunr yazıyor yarın belli olur gerçi ne vereceği gece 3 te sıfırlanınca
Aynen hocam, 250 puana ortalama 0,7 veriyordu şu an 2,11 gösteriyor. Muhtemelen 1,7 falan olur o gece 3'e kadar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri