Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metaverse oyunlarının çoğunda ticaret yaparak para kazanabilirsin.
çoğu scam bilginiz olsun günümüzde metaverse diye bir şey yok :)
çünkü bu teknolojiye erişemedik.
dünyanın bir numaralı yonga seti üreticisi Nvidia bile daha çok var diyor
bence en az 10 yıl :)
bu bir pazarlama tekniğidir.
çok yakında bu trend bitecek peşinden web3 gelecektir.
piyasayı canlı tutmaktan başka bir şey değil bunlar

çoğu scam bilginiz olsun günümüzde metaverse diye bir şey yok :)
çünkü bu teknolojiye erişemedik.
dünyanın bir numaralı yonga seti üreticisi Nvidia bile daha çok var diyor
bence en az 10 yıl :)
bu bir pazarlama tekniğidir.
çok yakında bu trend bitecek peşinden web3 gelecektir.
piyasayı canlı tutmaktan başka bir şey değil bunlar
Hocam kaç yıldır olan vr oyunlarını metaverse adı altında tekrar gündeme getiriyorlar :D
Dediğiniz gibi piyasayı hareketlendirmek için yapılan çalışmalar.
Benim bahsettiğim kazandıran oyunlar genelde arazi al sat oyunları. Artık onlara oyun diyebilir miyiz bilemiyorum.

Oyunlar dan sadece bugün değil 20 yıldır para kazanılıyor knight online silkroad metin 2 gibi oyunlar dan muhtemelen para kazanmayan yoktur şimdi ki popüler adı metaverse doğru proje ile güzel paralar kazanılabilir yeter ki girmeden önce araştırmanızı düzgün yapın scam bir proje de metaverse adıyla çıkabiliyor maalesef dikkatli olmakta fayda var.

Bu konuda hepimizin hayali olan oyunlardan para kazanma konusuna değineceğim .

Oyunlardan kazanmak mümkün mü ?

Oyunlardan para kazanmak mümkün çünkü bazı uygulamalar ödemeleri sorunsuz bir şekilde veriyo ama ne yazikki bazı uygumalarda o kadar emek veriyoruz fakat ödemeleri yapmıyorlar

Yani kısacası oyunlardan para kazanmak mümkün ama bazı uygumalar bahsettiğim gibi o kadar emek vermemize rağmen ödemeleri yapmıyor oyunlardan para kazanbiliriz ama para kazanacağımız uygulamayı seçmeden önce araştırmalıyız.
Aynen öyle dikkat edilmesi gereken bir konu bende çok istiyorum

Oyunlar dan sadece bugün değil 20 yıldır para kazanılıyor knight online silkroad metin 2 gibi oyunlar dan muhtemelen para kazanmayan yoktur şimdi ki popüler adı metaverse doğru proje ile güzel paralar kazanılabilir yeter ki girmeden önce araştırmanızı düzgün yapın scam bir proje de metaverse adıyla çıkabiliyor maalesef dikkatli olmakta fayda var.
O bahsettiğiniz oyunlar kullanıcılar arasında satış yapılarak para kazanılan oyunlar. Onun dışında para kazandıran oyunların bir çoğu ponzidir.

O bahsettiğiniz oyunlar kullanıcılar arasında satış yapılarak para kazanılan oyunlar. Onun dışında para kazandıran oyunların bir çoğu ponzidir.
Yanılıyorsunuz bir çok oyun da market bölümü vardır kullanıcılar yine kendi araların da al sat yapabiliyorlar nftleri kendim yaklaşık 4 yıldır geçimimi böyle sağlıyorum :) Örnek verecek olursam da geçen ay basit bir farm oyunu açıldı başlamak sadece 0.50 cent idi ve 1 hafta da 1500 dolar civarı para kazandık sistem birden büyüdüğü için işi geliştirmeye karar verdiler :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri