Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Terra Luna'da Bundan Sonra Ne Yapmalı?

terra-luna-ve-ust-icin-kara-gun-GdDf.jpg

Merhaba.

Mâlumunuz üzere Terra Luna, uzay misyonunu başaramamış, atmosferi geçememiş bir roket misalî yere çakıldı malesef.

Öncelikle ciddi boyutta zarara uğrayan tüm yatırımcılara geçmiş olsun diyorum. İnşâallah bundan sonraki süreçte hızla toparlanırlar..

Gelelim esas mes'eleye: Elinde Terra Luna bulunduran yatırımcılar bu noktadan sonra nasıl bir strateji izlemelidir? Bu seviyeler fırsat mıdır? Yoksa gerçekten de Terra Luna bitti mi?

Teşekkürler.

Adamlar resmen bütün parasını usdt çevirip, sıfırlara terk ettiler dükkanı. Belli oranlarda alanlar çok oldu 19 dolarlarda iken 1 dolarla da iken ve çok yüksek bir kitle elindeki paralar hep sıfırlandı bence balon patladı ve bir daha çıkmayacağını düşünüyorum ytd değildir tabi ki ama bu saatten sonra şansınızı beklemekten başka bir çareniz yok.

Adamlar resmen bütün parasını usdt çevirip, sıfırlara terk ettiler dükkanı. Belli oranlarda alanlar çok oldu 19 dolarlarda iken 1 dolarla da iken ve çok yüksek bir kitle elindeki paralar hep sıfırlandı bence balon patladı ve bir daha çıkmayacağını düşünüyorum ytd değildir tabi ki ama bu saatten sonra şansınızı beklemekten başka bir çareniz yok.
Dün BtcTürk'teki LUNA dalgalanmasından ufak bir miktar kâr elde ettim ama tüm samimiyetimle söylüyorum, hiç bu kadar buruk bir his yaşamamıştım.

Al-sat yaparken panikle karışık bir burukluk vardı içimde. Aldığım kâr da harbiden hiç sevinç vermedi bana.

Çok ciddi bazı haberler okudum bugün. Doğru mudur, değil midir bilmiyorum ama çok üzüldüm. İntihar edenler olduğu yazıyordu bazı yabancı forumlarda ve twitter'da.

Çok üzücü gerçekten. İnsanlar bir umut diyerek giriyorlar bu işlere. Sonuç hüsran olunca.. ne bileyim işte..

Sırf dün Binanceda işlemler tekrar başladıktan sonra 10 kattan fazla arttı elinde Luna olanlar maliyet düşürme yaparak çok rahat yaptırdığını çıkartabilirdi

Düşüşler her zaman büyük kayıplara sebep olduğu gibi büyük fırsatlar da barındırır.

LUNA özelinde düşünecek olursak takımın sıkı takibe alınması lazım. Attıkları her adımdan haberdar olan yatırımcılar mutlaka bir yerden kâr elde etme fırsatı yakalar.

Şimdi düşüş oldu diye her şey bitti, mahvolduk demek çok da akıl işi değil. Panik yapmadan hareket etmeyi bilmek lazım; fakat düşüşler çok çok derin olduğu için en erdemli insan bile negatif düşünüp hata yapar.

LUNA olayında sadece ekiple birlikte hareket edenler kazanır. Kendi sistemleri, ne zaman ne yapacaklarını kendilerinden daha iyi kim bilebilir...

Daha önce buna benzer onlarca çöküş oldu ve hiçbiri kripto para piyasanın tamamına mal olmadı. Bu da olmaz.

LUNA sistemini ve ekibini takip etmediğim için olumlu veya olumsuz yorumlar yapamam. Zaten bu gibi dönemlerde grafikler asla yol gösterici olamaz.

Sabretmekten başka çare yok. Allah sabır versin.

çok insanın canı yandı yavaş yavaş toparlaması gerek büyük güven gitti yine her 4 yılda olduğu gibi
büyük yükselişler yakın gibi geliyor bana.
ytd

Ufak bir miktar alıp unutmak mantıklı olabilir. (büyük risk içerir). Yeniden listeledi binance.

Olaya ben şu açıdan bakmak istiyorum. Uzun zamandır binance de %100-200-300-400 rakamlarına rastlanmıyordu. Olanda piyasasına yeni girmiş sözde yükselişti. Bu piyasaya giren insanlar günde 10 kat bile yapabiliyoruz diyerek geldi ve günlük maksimum %20-30 lar tatmin etmeyince ve ABD deki fazi arttırımıyla berabere para çıkışı hızlandı.

Bence şuan yapılmaya çalışılan bir uçuş göstermek ve bunun hala mümkün olduğunu insanlara göstermek. YTD

Benimkisi tamamen senaryo. Yoksa ortalığı bu hale getirmiş bir kripto parayı ben asla geri listelemezdim.

Luna gerçek dünyadaki abd tahvili bono su gibidir ust ise usd yani dolar gibidir birgün abd gibi Luna ve ust çökecektir bugün olmasada başka bir gün çünkü abd gibi işliyor ytd aldım 20 dolarlık unutmalık ytd lütfen tavsiye olarak düşünmeyin

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri