Neler yeni

Tr.Link - Link Kısalt Para Kazan

probit borsası
  • To the Moon: Ay’a çıkar anlamındaki tabir. Düşük seviyelerde işlem gören bir kripto paranın yükseleceğine inanılarak söylenen bir slogandır.

Rengarengo

Yüzbaşı
Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Katılım
28 Eki 2020
Mesajlar
776
Çözümler
1
Tepkime puanı
300
Puanları
285
Konum
Türkiye
Cinsiyet
Erkek


0.00022440
  • 0.00000000  
  • #1
Tr.Link
Site, 4 yılı aşkın süredir (2016'dan beri) hizmet veren, kısalttığımız bağlantıları/linkleri sosyal medya hesaplarımızda veya web sitemizde paylaşarak, ziyaretçilerin bu linklere tıklaması sonucu gelir elde edebileceğimiz bir site. Aslında uzun zamandan beri, neredeyse hemen hemen herkesin kullandığı veya deneyim sahibi olduğu bir sistem. Site, kendi reklam ağları sayesinde yüksek cpm oranı sunmakta. Kısa linklerden para verilmesi için, bir de reklam verenlerin vermiş oldukları reklamları görmek gerekiyor tabi. İstatistiklerimizi anlık olarak kontrol edebilceğimiz, görebileceğimiz, günlük ve anlık olarak ödeme imkânı ile kazançlarımızı alabileceğimiz bir link kısaltma servisi.

Ayrıca sitede, temel ilke olarak eksiksiz sayım garantisi ile maksimum kazanç sağlanılabileceği de belirtiliyor.

Hızlı açılan reklam sayfaları sayesinde de ziyaretçi kaybetme riski oldukça az. Reklam sayfalarının sayfa açılış sürelerinin 200 milisaniye altına indirildiği de ayrıca belirtilmiş.

Nasıl çekim yaparım?
Kazançlarınız için, gününde ödeme alma imkânı bulunuyor. Banka, webmoney, coin ve papara ile ödemelerinizi alabilirsiniz. Papara ve payeer ile talep edeceğiniz ödemeleriniz sadece bir kaç dakika içerisinde, talepte bulunduğunuz bu hesaplarınıza gönderilebilmekte ve diğer ödeme yöntemleriyle de her salı ödemenizi alabileceğiniz belirtilmekte.

Nasıl kazanırım?
1- Ücretsiz bir şekilde kayıt olma aşaması
2- Herhangi bir bağlantının kısaltılıp kopyalanması
3- Kısaltılan bağlantının paylaşılması

Referans linkiyle üye olursanız sevinirim. :)

Referanslı linkim:
Buradan lütfen :)


Referanssız link:

Buradan :(
 

Bu konudan Rengarengo isimli kullanıcıya 0.00000812 Bitcoin verilmiştir

0.00000812 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 2.57 Türk Lirası Değerindedir.

Üst