Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ucuza Vodafone 15 GB İnternet

zkud

Kıdemli Çavuş
Merhaba Arkadaşlar,

Bir webmaster formunda gördüğümde ve kendim de denediğim bir fırsat hakkında siz değerli SatoshiTURK arkadaşlarıma da bilgi vermek istedim. Vodafone Herşey Yanımda kısmında yapacağınız ilk alışverişe özel 15 GB internet veriyor.

Herşey yanımda kısmına girdiğimizde 2.50 TL'ye wolfteam pin kodu (en ucuz fiyatı olan bu çünkü) alarak denemeyi alıyoruz. Sipariş teslim edildi durumuna geldikten 24 saat sonra 15 GB internet tanımlandı. 3 hat üzerinde ben kendim bizzat uyguladım.

Ayrıca sonraki alışverişlerde haftalık 5GB veriyor Bu kampanyadan ise haftada en fazla 2 kere, ayda en fazla 8 kere faydalanabiliyorsunuz. Bunu denemedim. Bilginize.

Ek internet paketi aldığınızda daha pahalı fiyatlara geleceği için forum arkadaşlarımı bilgilendirmek istedim. Bu fırsat için YTD diyemeyeceğim için :) yanlış yapılacak olan işlemler ve oluşabilecek teknik aksaklıklardan ben mesul değilim. Vodafone ile görüşebilirsiniz.

İyi forumlar.

Merhaba Arkadaşlar,

Bir webmaster formunda gördüğümde ve kendim de denediğim bir fırsat hakkında siz değerli SatoshiTURK arkadaşlarıma da bilgi vermek istedim. Vodafone Herşey Yanımda kısmında yapacağınız ilk alışverişe özel 15 GB internet veriyor.

Herşey yanımda kısmına girdiğimizde 2.50 TL'ye wolfteam pin kodu (en ucuz fiyatı olan bu çünkü) alarak denemeyi alıyoruz. Sipariş teslim edildi durumuna geldikten 24 saat sonra 15 GB internet tanımlandı. 3 hat üzerinde ben kendim bizzat uyguladım.

Ayrıca sonraki alışverişlerde haftalık 5GB veriyor Bu kampanyadan ise haftada en fazla 2 kere, ayda en fazla 8 kere faydalanabiliyorsunuz. Bunu denemedim. Bilginize.

Ek internet paketi aldığınızda daha pahalı fiyatlara geleceği için forum arkadaşlarımı bilgilendirmek istedim. Bu fırsat için YTD diyemeyeceğim için :) yanlış yapılacak olan işlemler ve oluşabilecek teknik aksaklıklardan ben mesul değilim. Vodafone ile görüşebilirsiniz.

İyi forumlar.

5GB olanı da dün bir arkadaşta denedik. İkinci siparişiydi, 5GB'ı da verdi. Bilginize.

Güzel yöntemmiş. Yakın zamanda denizin ortasında ihtiyacım olacak muhtemelen :)

Sevindim hocam işinize yarayacağına :) Yetmediği yerde 5GB'lar ile devam edersiniz. Bayadır var kampanya ama yine de ihtiyaç duyarsanız yapmadan önce kampanyanın devam ettiğine emin olun isterseniz hocam. Herşey Yanımda'ya girince üstteki bant reklamlarda en sonda yer alıyor bu kampanyanın bilgisi oradan teyit ederek yaparsınız hocam.

Vodafone hattında telefon çekmeme sorunu var mı? turkcell kullanıyorum ama çok pahalı da..

Merhaba hocam,

Dediğiniz şey kapsamaya girer ve bölgeden bölgeye değişiklik gösterir. Yani benim bulunduğum yerde Vodafone iyi çeker, sizin bulunduğunuz yerde Turkcell iyi çeker. O yüzden Vodafone hattında telefon çekmeme sorunu var mı? Sorusuna evet veya hayır şeklinde kesin bir yanıt vermek mümkün değil. Bu yüzden dediğiniz şeyin konu başlığı ile ilgisi yok ama yine de yardımcı olmak için söyleyeyim. Harita çok detaylı bilgi vermiyor gibi ama aşağıdaki linkten bulunduğunuz yerin kapsama durumuna bakabilirsiniz. Eğer işinize yaramaz ise Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bulunduğunuz yerin kapsama durumunu sorabilirsiniz.

İyi forumlar.

Merhaba hocam,

Dediğiniz şey kapsamaya girer ve bölgeden bölgeye değişiklik gösterir. Yani benim bulunduğum yerde Vodafone iyi çeker, sizin bulunduğunuz yerde Turkcell iyi çeker. O yüzden Vodafone hattında telefon çekmeme sorunu var mı? Sorusuna evet veya hayır şeklinde kesin bir yanıt vermek mümkün değil. Bu yüzden dediğiniz şeyin konu başlığı ile ilgisi yok ama yine de yardımcı olmak için söyleyeyim. Harita çok detaylı bilgi vermiyor gibi ama aşağıdaki linkten bulunduğunuz yerin kapsama durumuna bakabilirsiniz. Eğer işinize yaramaz ise Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bulunduğunuz yerin kapsama durumunu sorabilirsiniz.

İyi forumlar.
doğru haklısın bunu düşünmem gerek yoksa turkcell çok fazla kitliyor..

Vodafone hattında telefon çekmeme sorunu var mı? turkcell kullanıyorum ama çok pahalı da..
Genel olarak konuşayım, ben Türk Telekom kullanıyorum kuzenim Vodafone benimkinin çektiği yerlerde onun ki çekmiyor. Benim ki bazen köyde gidebiliyor onun ki hiç çekmiyor. Turkcell cidden pahalı, eğer değiştirmek istiyorsanız bir tt düşünün derim ama tabi ki bu benim görüşüm. :)

Merhaba Arkadaşlar,

İyi forumlar.
Bana pek doğru gelmiyor bu yöntemler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey