Neler yeni

10x Diyen Bile Var! Yatırım Devlerinin Yöneticileri, Yeni Bitcoin Tahminlerini Açıkladı

  • Fundamental Analysis (FA): Piyasa değerinin ne olduğunu anlamak için politik, ekonomik ve sosyal veriler gibi tüm verileri göz önünde bulundurarak araştırma yapmaktır.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

vhfj.jpg

Pantera Capital’in kurucusu Dan Morehead ve Grayscale Investments’tan Micheal Sonnenshein, yeni Bitcoin fiyat tahminlerini açıkladı.

Dan Morehead: Bitcoin 100.000 doları görecek
Money Movement podcast’inin yeni bir bölümünde Pantera Capital’in kurucusu Dan Morehead, kendisinin ve şirketinin lider kripto para biriminde yükseliş beklediğini söylüyor. Dan Morehead, BTC’nin geleneksel standartlara göre “gülünç” olarak nitelendirilecek başka bir boğa koşusu için hazırlandığına inanıyor. Dan Morehead konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:


BİTCOİN DOKUZ YILLIK TARİHİNDE %209’LUK YILLIK BİLEŞİK BÜYÜME ORANINA SAHİP VE BUNUN DEVAM EDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ VE BU KADAR BASİT. BAZI BALONLARI VAR, BAZI AŞAĞI ALIM SATIMLARI VAR, ANCAK BU TRENDE GERİ DÖNERSE ÖNÜMÜZDEKİ YILIN SONUNDA 100.000 DOLAR OLACAK. NORMAL PİYASALARDA, BİR ŞEYİN 10 KAT ARTTIĞINI SÖYLEMEK GÜLÜNÇ VE ALAY EDERSİNİZ, ANCAK BU HER ÜÇ VEYA DÖRT YILDA BİR OLUR VE TÜM FAKTÖRLER BİR ARAYA GELİR. BU YÜZDEN ÖNÜMÜZDEKİ YILIN SONUNDA BTC’NİN 100.000 DOLARA ULAŞARAK İYİ BİR RALLİ DÜZENLEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.
bitcoin-blockchain-glow-blue.jpg

Micheal Sonnenshein: Kaybetmeyi göze alamadığınız sürece Bitcoin’e para yatırmayın!
Micheal Sonnenshein, insanların kaybetmeyi göze alamadıkları sürece Bitcoin’e para yatırmamaları gerektiğini söylüyor. Micheal Sonnenshein, Grayscale’in BTC’nin mevcut piyasa yapısını, kripto paranın %4.400’lük tarihi bir ralliye başlamadan önce 2016 ile karşılaştıran yakın tarihli bir raporuna atıfta bulunuyor. Micheal Sonnenshein konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:


BANA GÖRE BİTCOİN, İNSANLARIN KAYBETMEYİ GÖZE ALABİLECEKLERİNDEN DAHA FAZLA PARA KOYMALARI GEREKEN BİR ŞEY DEĞİL. BUNU ERKEN AŞAMA TEKNOLOJİSİ OLARAK DÜŞÜNÜN. YATIRIM YAPARKEN DİKKAT EDİN, BU %80 DEZAVANTAJLARA SAHİP… ANCAK BİTCOİN YA BUGÜN OLDUĞUNDAN ÇOK DAHA YÜKSEK VE ÇOK DAHA DEĞERLİ OLACAK YA DA BİR ŞEKİLDE BAŞKA BİR VARLIK ORTAYA ÇIKIP BİTCOİN’İN YERİNİ ALACAK… VE HEPİMİZ ONA GEÇECEĞİZ.
 

Üst