Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

AVAX Teknik Analiz 19.02.2021

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Herkese merhaba arkadaşlar. AVAX için bu günden itibaren tereddüte düşmenin vakti geldi. Bu tereddüdâtın projeye yönelik değil, fiyatlara yönelik olması gerek. Her projenin kripto parası gibi AVAX da hem yükselir hem de düşer. Sürekli yükselmesini bekleyemeyiz değil mi? Doğru yerden alım satımlar kurtarır.

Şimdi AVAX teknik analizinden sonra çıkardığım destek ve dirençlere ve grafiklerin genel yönüne bakarak fikir sahibi olaya çalışalım.

AVAXUSD SAATLİK GRAFİKTE SAT SİNYALİ
Screenshot_20210219_201626_org.telegram.messenger.jpg

Saatlik grafiğin düşüş meylini görebiliyoruz. Son yazdığım AVAX teknik analizinde bahsettiğim 37.83$ desteği çok güzel çalışıyor; fakat satış baskılarına ne kadar dayanabileceğini kestirmek çok zor.

AVAXUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
Screenshot_20210219_201704_org.telegram.messenger.jpg

AVAX 4 saatlik grafikte artık ciddi anlamda bir sıkışma mevcut ve kan kaybetmeye devam ediyor. 37.83$ seviyesi yine çok önemli ve yine bu seviyenin üzerinde kalması şart, yukatı devam edebilmesi için.

AVAXUSD GÜNLÜK GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
Screenshot_20210219_201756_org.telegram.messenger.jpg

Bu fotoğrafı gördükten sonra günlük grafik için uzun uzun yorum yapmaya gerek yok sanırım. Bu gidişat devam ederse yarın veya sonraki gün günlük grafikte kırmızı renkler göreceğiz.

Çok yükseklerden alıp satmayanlar, can sıkıntısına girmeden huzurla bekleyebilmeli. Günlük grafiğin seyrettiği kanal 63.32$ ile 11.18$ arası. Bu kanalda istediği yere hareket etmekte özgür. Şu an öyle bir yerde ki her iki yöne de çok güzel hareketler sergileyebilir. Ona göre...

AVAXUSD HAFTALIK GRAFİKTE AL SİNYALİ
Screenshot_20210219_212252_org.telegram.messenger.jpg

Haftalık grafikte AL sinyali devam ediyor ve devam edecek. Günlük grafiğin korkutucu görünüşünün iyiye yorulmasının sebebi bu grafikten başka bir şey olamazdı. Haftalık grafikte yükseliş daha yeni başladı. Bu yüzden huzurla beklenebilir dedim yukarıda.

Tabi herkesin farklı bir yatırım anlayışı vardır ve her koyun kendi bacağından asılır.

Haftalık grafiğin aşağıda ve yukarıda bekleyen hedeflerini verip bitireyim.

Dirençler: 39.10$, 41.74$, 46.97$, 48.56$, 50.48$, 63.32$, 65.43$, 71.00$, 77.51$ 87.88$,123.46$,. .. 149.62$

Destekler: 37.83$, 33.48$, 15.05$, 14.88$, 12.68$, 8.45$...

Başarılar.

Analizlerim hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir, genel durumu belirlemek içindir. Bu analizler al/sat yapmaya uygun değildir. Bu analizlere dayanarak yapılan alım veya satımlardan doğacak zararlardan yatırımcı sorumludur.

Ben mecburiyetten inmiştim trenden. Aldığımda 11 dolar seviyelerindeydi. 13 dolardan satmıştım. Sonra sürekli yükseldiği için almadım bir daha. Şu aralarda zor görünüyor benim için. Graph trenindeyim. Bir de DOT. Bitcoin tabi bir de. Yalnız yolculuk biletsiz kompartımanda. Hani vardı ya eskiden posta treni. O hesap benimki :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Ben mecburiyetten inmiştim trenden. Aldığımda 11 dolar seviyelerindeydi. 13 dolardan satmıştım. Sonra sürekli yükseldiği için almadım bir daha. Şu aralarda zor görünüyor benim için. Graph trenindeyim. Bir de DOT. Bitcoin tabi bir de. Yalnız yolculuk biletsiz kompartımanda. Hani vardı ya eskiden posta treni. O hesap benimki :ROFLMAO: :ROFLMAO:
DOT iyi bir yatırım aracı olabilir. Graph da öyle. Ama AVAX için de ileride güzel günler var. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri