Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bepro Network (BEPRO) Grafik Yorumlama

yecele

Tuğgeneral
Merhaba arkadaşlar herkese. Bugün sizlere daha önce wikisini yayınladığım ve @sahinadm hocamızın grafiğini yorumladığı bu kripto paramızla ilgili bilgi alışverişine davet ediyorum. Burada nacizane en yararlı yorum yapan arkadaşa bu konu 500 sattan düşük değerdeyse ödülümüz 500 sat, üzerinde bir değerdeyse direk tüm değeri ödül olarak paylaşacağım.

1620388370441.png

Mavi çizgi çok hoşuma gittiği için çektim, Üçgenin alt çizgisi biraz daha aşağıdan çizilebilirdi, kabul ama burası biraz daha yakın geldi, O çizgi de 0.0099 desteği. Üçgen kırılımını hiçbir şeyi beklemediğim kadarıyla bekledim :) Yukarı ya da aşağı yönüne karar verip alım satım emrimi daha destekli vermek için bekliyorum. Hatta %2 yürüyüşünde de açılışı yapmaya çalıştığımız kripto para olur kendileri aynı zamanda.

Evet sizin bu grafikte dikkatinizi çeken kendi yorumlarınız nelerdir?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri