Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bingbon Kripto Para Borsası vizyon ve misyonları buyurun, beraber göz gezdirelim.

LeoVinci

Üstçavuş
ewrwer.jpg

Geniş ve etkileyici özellikleri olan Bingbon Kripto borsasını tanıtacağım sizlere buyrun göz gezdirelim.

Kripto para dünyasında spot piyasaların yanı sıra türev piyasası ürünlerine de büyük ilgi gösteriliyor. Hem kurumsal şirketlerden hem de bireysel yatırımcılardan ilgi gören popüler kripto para türev borsası Bingbon, sahip olduğu özellikler ile dikkat çekiyor.

Bingbon borsası bu aralar çok duyulur bir hale geldi dikkat çeken özellikleri ile yatırımcılar daha geniş yelpazede daha farklı ürünlere ulaşım imkanı sağlıyabiliyor. Benim dikkatimi çeken ve hiç bir borsada göremediğim gümüş emtiası beni buraya daha çok bağladı diyebilirim. :) Kripto paralar borsaları arasında ilk gördüğüm borsa Bingbon oldu. Ve bu tür Emtialar ile kendini daha çok sevdirdi. :)

Singapur merkezli faaliyet gösteren Bingbon borsası, 2018 yılından bu yana bireysel ve kurumsal yatırımcılara işlem yapma fırsatları sunuyor. Bingbon borsası kullanıcıları doğrudan Türk lirası ile kripto para alıp, 150 kata kadar varan kaldıraç oranlarıyla işlem yapabiliyor. Türev borsası yatırımcılarının kripto para piyasası gibi volatil bir alanda işlem yapmak istediklerinde bir numaralı tercihleri arasında Bingbon borsası yer alıyor.

Kripto Para ve Türev Piyasası İşlem Çiftleri​

Diğerlerinden ayıran en büyük özellik bu diyebilirim. Türev piyasalarıda göstermektedir borsa aynı zamanda.

Kripto para yatırımcılarının iyi bildiği Banxa ve MoonPay gibi altyapıları kullanan Bingbon borsasında onlarca farklı itibari para kullanılabiliyor. Bunlar arasında USD, EUR, GBP, RUB, NOK, CAD, AUD gibi önde gelen fiat para birimleri de yer alıyor. Bingbon borsası kullanıcıları bu paralarla doğrudan istedikleri kripto para birimlerini 150 kata kadar kaldıraç oranları ile satın alıp satabiliyor.

Son dönemde popülerliğini giderek katlayan Singapur merkezli Bingbon borsası, kullanıcılara pozisyon öncesinde doğrudan BTC, ETH, USDT ya da USDC gönderebiliyor. Bu sayede Bitcoin, Ethereum ve USDC’ler farklı kripto para birimlerine pozisyon öncesinde dönüştürülerek avantaj sağlanabiliyor.

Yeni Yatırımcılara Copy Trade Özelliği​

Spot piyasa işlemlerine göre oldukça yüksek riskli kabul edilen türev piyasası ile kripto para alım satım işlemlerinde farklı seçenekler sunuluyor. Bingbon kullanıcılarına sunulan bu özellikler arasında Copy Trade özelliği de yer alıyor. Bu sistemde genellikle acemi kullanıcılara yönelik yatırım kolaylıkları tanınıyor.

Bingbon kullanıcısı, platform üzerinde popüler traderların açtığı pozisyonların aynısını kendi hesaplarında da uygulamaya alabiliyorlar. Bu sayede popüler yatırımcılar kazanırken, aynı alım satım işlemleri ile acemi yatırımcılar da kazanç fırsatları elde edebiliyor.

Ayrıca;

Daha detaylı bilgi almanız adına izlemenizi tavsiye ederim.

Gümüş ve altın gibi emtiaların ticareti Bityard borsasında da yapılabiliyor hocam. Orada da copy trading özelliği var.
Bityard ilk defa duydum hocam bakacağım mutlaka. Copy Trade biliyorum farklı yerlerde olduğunu ama Bingbon borsasında ki gümüş beni çok şaşırttı. ilk işlemimi gerçekleştirdim bugün ve arayüzü çok hoşuma gitti. Açıklayıcı sade ve düzenli:)

Son düzenleme:
copy trade olayını daha önce hiç denemedim, mantıklı bir trade şekli gibi denemek lazım.
tavsiye eder misin hocam ?
Trade yapan diğer tüccarların işlemlerini kopyalıyorsun. Onlar kazanınca kazanıp kaybedince sen de kaybediyorsun. Kendine göre riskleri olan bir ticaret şekli. Tüm bu risklein farkında olarak trade yapmayı bilmeyenlerin kullanabileceği bir sistem. Denenebilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri