Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Biswap Borsası Bedava BSW Token Dağıtıyor, Sınırlı Fırsatı Kaçırmayın

Gknacr

Yüzbaşı
biswap bedava bsw coin nasıl kazanılır.jpeg

GÜNCELLEME
Biswap borsasının Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Free BSW etkinliği sona erdi ve yakında kapatılacak. Şuan ücretsiz BSW kazanma bölümü kapatılmıştır.

Son günlerde sosyal medyada ve çeşitli kripto para gruplarında Biswap borsasının etkinlikleri dikkatimi çekmeye başladı. Pazartesi günü bir kaynakta Biswap borsasının bedava BSW token dağıttığını gördüm ama önemsemedim.

Birkaç yerde daha görünce inceledim ve gerçekten ücretsiz BSW token verdiğini gördüm. Daha geçen gün baktığımda 1.70 dolar civarında olan token, 2.95 dolar seviyelerine kadar yükseldi ve şuan bu yazıyı yazarken 2.51 dolar olarak görülüyor.

Ben deneme amaçlı katıldım ve kazandığım BSW tokenleri sorunsuz bir şekilde cüzdanıma aktardım. Sınırlı sayıda token dağıtılacağı için acele ederseniz iyi olur. Öyle ki ilk gördüğümde günlük 5 BSW kazanabiliyorken şuan günlük 0.1 BSW kazanabiliyorsunuz. Tokenlerin değeri de her geçen gün artıyor. İleride borsanın kullanıcı sayısı ve BSW yatırımcı sayısı arttıkça CAKE veya SUSHI seviyelerine gelebilir. Yani şuan değeri ve kazanılan miktar az gibi görülebilir ama, elimizde bulundurursak, ileride değerlenmesi durumunda işe yarayabilir.

Ayrıca belirteyim ki; BSW token fiyatı ile ilgili yazdıklarım kendi tahminimdir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Ayrıca Biswap borsası işlem komisyonları bakımından da şuan çok iyi bir orana sahip. Borsada yapılan Exchange işlemleri için alınan komisyon %0.01 olarak belirlenmiş. Komisyon oranının düşük olması sebebi ile önümüzde ki günlerde daha fazla yatırımcının tercihi olabilir düşüncesindeyim.

İşleme başlamadan önce belirteyim ki bedava BSW token kazanmak için öncelikle bir BSC Wallet veya Metamask cüzdana sahip olmanız, Metamask cüzdanda ise BSC ağının tanımlı olması gerekiyor. Metmask cüzdanı olmayanlar için nasıl sahip olunacağını anlattığım yazıyı aşağıya bırakıyorum.

Bir Metamask cüzdan açtıktan sonra (benim cüzdanım olmasına rağmen ilk etapta güvenemeyerek yeni tarayıcı üzerinden yeni cüzdan kurulumu yaptım ve sorunsuz şekilde cüzdanıma BSW tokenleri aktardım) işlemlere başlayabiliriz. Bedava BSW token fırsatından yararlanmak isteyenler için işlemlerin nasıl yapılacağını adım adım anlatıyorum.

Adım 1.
Öncelikle BURAYA tıklayarak borsanın sitesine ulaşıyoruz ve ''Free BSW'' menüsüne tıklıyoruz.

1.png

Adım 2.
Açılan ekranda ''Connect Wallet'' butonuna tıklayarak borsa-cüzdan bağlantısını gerçekleştiriyoruz.

2.png

Adım 3.
Karşımıza çıkan ekranda Metamask veya Binance Chain Wallet seçeneklerinden hangisine sahipsek onu seçiyoruz. (Metamask kullanacaksanız cüzdan sayfasında o an BSC ağı aktif olmalı)

3.png

Adım 4.
Cüzdan seçimini yaptıktan sonra ilk ve ikinci onayları yaparak cüzdan-borsa bağlantısını tamamlıyoruz.

4.png

Adım 5.
Cüzdan bağlama ve onay işlemi bittikten sonra karşımıza çıkan sayfanın sağ tarafında yeşil renkte ''Harvest'' butonu göreceğiz oraya tıklıyoruz ve açılan sayfada ''Recapchta'' doğrulamasını yaparak yeniden ''Harvest'' butonuna tıklıyoruz.

5.png
6.png

Adım 6.
Son olarak karşımıza imza onayı çıkıyor ve bu onayı da yaptıktan sonra belirtilen miktarda BSW Biswap cüzdanımıza geçiyor.

7.png

Tüm işlemler bu kadar. Her yarım saatte bir siteye girerek ''Harvest'' işlemi yapıyorsunuz ve belirtilen tokenleri kazanıyorsunuz. Kazanılan tokenleri dilediğiniz zaman kişisel cüzdanınıza çekebilir ve daha sonra ister BSW olarak cüzdanınızda tutar, isterseniz de başka para birimine çevirebilirsiniz.

Bedava BSW token kazanmak için; biswap.org

Kişisel cüzdana çekerken çekme işlemi için fee ücreti 0.1 BSW. Yani bir miktar biriktirdikten sonra çekerseniz daha fazla fee ücreti ödememiş olursunuz.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    272.6 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Ben BSC cüzdan ile bağlandım, sıkıntı olmadı. Yalnız 0,1 BSW vermiyor sanırım. 0,002 verdi. Sanırım saatlik girip 0,002 şeklinde toplamak gerekiyor.

Günde 1 defa mı kazanılıyor free BSW yoksa daha sık mı?
Her 30 dakikada bir siteyi ziyaret edip Harvest butonuna tıklıyorsunuz hocam. Her 30 dakikada bir kazanıyorsunuz.
Ancak yukarıda @yecele hocam bir görsel paylaştı onu araştırıyorum

Hocam cüzdan bağlantısı yaparken bana hiç bir uyarı gelmedi. Yaklaşık 2 gündür yapıyorum bir sıkıntı yok. Ama tabi yazıda belirttiğim gibi içinde çok az bir miktar bulunan yeni bir cüzdan bağladım.
Şimdi paylaştığınız uyarıyı çevirdim ve şöyle diyor;
''Bu alan şu anda Meta Mask alan uyarı listesinde yer almaktadır. Bu, bize sunulan bilgilere dayanarak, Meta Mask'in bu alanın şu anda güvenliğinizi tehlikeye atabileceğine ve ek bir güvenlik özelliği olarak Meta Mask'in siteye erişimi kısıtladığına inandığı anlamına gelir. Bunu geçersiz kılmak için, lütfen kendi sorumluluğunuzda nasıl devam edeceğinize ilişkin talimatlar için bu uyarının geri kalanını okuyun.
Sitelerin uyarı listemizde görünmesinin birçok nedeni vardır ve uyarı listemiz, yaygın olarak kullanılan diğer endüstri listelerinden derlenir. Bu tür nedenler, Ethereum Phishing Detector'da pozitif test yapan alanlar gibi bilinen sahtekarlık veya güvenlik risklerini içerebilir. Bu uyarı listelerindeki alanlar, tamamen kötü amaçlı web sitelerini ve kötü niyetli bir aktör tarafından güvenliği ihlal edilmiş yasal web sitelerini içerebilir.
Bu site hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen CryptoScamDB'de alan adını arayın.
Bu uyarı listesinin gönüllülük esasına göre derlendiğini unutmayın. Bu liste yanlış veya eksik olabilir. Bir alan adının bu listede yer almaması, o alanın güvenliğinin kesin garantisi değildir. Her zaman olduğu gibi, işlemleriniz kendi sorumluluğunuzdadır. Uyarı listemizdeki herhangi bir etki alanıyla etkileşim kurmak isterseniz, bunu kendi sorumluluğunuzda devam ederek yapabilirsiniz.
Bu etki alanının yanlış bir şekilde işaretlendiğini düşünüyorsanız veya engellenen yasal bir web sitesi güvenlik sorunlarını çözdüyse, lütfen bir sorun bildirin.''

Domaini CryptoScamDB'de arattım çıkmadı bir şey.

Referans linkinizle girip Metamask'i bağladım, bir uyarı çıkmadı ama bir işkillendim. Yine de sadece harvest sözleşmesi imzalanıyor. Ücret gerektiren bir işlem, seed key isteyen bir şey yok şu anda.

Referans linkinizle girip Metamask'i bağladım, bir uyarı çıkmadı ama bir işkillendim. Yine de sadece harvest sözleşmesi imzalanıyor. Ücret gerektiren bir işlem, seed key isteyen bir şey yok şu anda.
Bende giriş yapmadan önce çok araştırdım. Herhangi bir riskli işlem görmedim ama yeni borsa olduğu için temkinli yaklaşarak yeni bir cüzdan ile bağlandım. Dediğiniz gibi seed key istenme durumu yok.
Ayrıca cryptoscamdb'den de domain arattım, scam siteler arasında görünmüyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,717
Son üye
mehmet7321
Geri