Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

yeni bir alım haberi geldi yükseliş gelebilir
Ah bunu daha kaç defa söyleyeceğimi bilmiyorum. Haberler grafiklere fazla etki etmiyor. Bak hocam alım haberi geldi diyorsun ama BTC yükselmedi. BTC kendi kafasına göre davranıyor.

Ah bunu daha kaç defa söyleyeceğimi bilmiyorum. Haberler grafiklere fazla etki etmiyor. Bak hocam alım haberi geldi diyorsun ama BTC yükselmedi. BTC kendi kafasına göre davranıyor.
Aynen hocam ben Elon Mask'ın yatırımını duyunca dedimli şimdi 10 metrelik bir mum kalmıştır ama bir baktım okadar da fazla etki olmadı sadece diğe insanların iştahi kabardı ve alımlarda dolayı yükseldi, arka planda daha değişik şeyler var gibi.

Aynen hocam ben Elon Mask'ın yatırımını duyunca dedimli şimdi 10 metrelik bir mum kalmıştır ama bir baktım okadar da fazla etki olmadı sadece diğe insanların iştahi kabardı ve alımlarda dolayı yükseldi, arka planda daha değişik şeyler var gibi.
Bitcoin'de kolay değil öyle haberlerde yukarılara çıkması. Düşmesi de aynen öyle.

Bazı haberler çıktı 5000 BTC satıldı diye bu kadar düştü ama Tesla 38000 BTC alınca bu kadar yüzdelik miktarında etki olmadı, çok abartı var.
Piyasayı mübalağa ile yönlendiriyorlar zaten. Binlerce insanı galeyana getirip 'ben yaptım' demeyi seviyorlar.

haklısınız hocam benimki sadece ben yükselmesini istedigim için her haberi buna yoruyorum psikoloijk olarak :D
Bu yaptığını biz değil Milyonerler yapsa çoktan 500 bini görmüştü. :)

ufak şekilde aşağı sallandı coinler.
genel olarak etrafta bir panik havası oluşuyor
bitti, düştü, patladı gibi, bu insanlar bu gibi ruh halleri ile neden girerler böyle işlere anlamıyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,241
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri