Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ufak şekilde aşağı sallandı coinler.
genel olarak etrafta bir panik havası oluşuyor
bitti, düştü, patladı gibi, bu insanlar bu gibi ruh halleri ile neden girerler böyle işlere anlamıyorum.
Sürekli yükselecek algısı oluşuyor bir süre, sonra yeni den aşağıya. Sıkıntılı paralarını yatıranlar öldük bittik ile satışa başlıyor. Başka türlü satış olmaz :)

ufak şekilde aşağı sallandı coinler.
genel olarak etrafta bir panik havası oluşuyor
bitti, düştü, patladı gibi, bu insanlar bu gibi ruh halleri ile neden girerler böyle işlere anlamıyorum.
Sürekli yükselecek algısı oluşuyor bir süre, sonra yeni den aşağıya. Sıkıntılı paralarını yatıranlar öldük bittik ile satışa başlıyor. Başka türlü satış olmaz :)

Böyle olmasa hiç düşüş olmaz ki... Hatta bu hırs olmasa yükseliş de olmaz. :)

$50.000'e dayandı. Buradan 23 Şubat'a kadar hızlı bir yükselişle $61.000'i göreceğini düşünüyorum. Sonra yine Mart başına kadar düşüşle $45.000'e düzeltme. Ytd.
Küçük yanılgılarla tahmin ettiğim gibi. :) Aşağı doğru en düşük $43.000'e dokunur. Mart ortalarına doğru önce yeni rekor, bir hafta sonra falan da $75.000 diyorum. Ytd.

Bitcoin teknik analiz.jpg

48216$ direnci yine çalıştı. Saatlik grafikte ciddi bir SAT sinyali aldı ve peşinden düşüşlere başladı. Bitcoin kendiyle beraber altları da götürdü. Düşüşlere engel olmak için 42000$ desteği de çok iyi çalışıyor. Şu an 48216$ ile 42000$ arasında dalgalanıyor. 42000$ altına düşmemeli.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Merhaba Arkadaşlar;
Bitcoin’in bu aralar girdiği malum ayı piyasası ilk olarak Dubaili şirketin yüklü miktarda alım yapacağı haberinden hemen sonraki düşüşle başladı. Kanaatimce kurumsal para babalarının bizim gibi küçük yatırımcının elindekileri çekmek için uyguladığı bir strateji Hatta o kadar profesyonelce organize ediliyor ki dominance değeri stabil tutularak alt coinlere geçişin de önüne geçiliyor. Borsada orta ve uzun vadecilerin sermayesi elindeki hisse miktarıdır dolayısıyla inişlerden ve çıkışlardan tahrik olmaktansa sabırlı olmak en doğru hamle gibi geliyor.. Herkese bol kazançlar diliyorum.

Merhaba Arkadaşlar;
Bitcoin’in bu aralar girdiği malum ayı piyasası ilk olarak Dubaili şirketin yüklü miktarda alım yapacağı haberinden hemen sonraki düşüşle başladı. Kanaatimce kurumsal para babalarının bizim gibi küçük yatırımcının elindekileri çekmek için uyguladığı bir strateji Hatta o kadar profesyonelce organize ediliyor ki dominance değeri stabil tutularak alt coinlere geçişin de önüne geçiliyor. Borsada orta ve uzun vadecilerin sermayesi elindeki hisse miktarıdır dolayısıyla inişlerden ve çıkışlardan tahrik olmaktansa sabırlı olmak en doğru hamle gibi geliyor.. Herkese bol kazançlar diliyorum.
bu sektörde piskoloji ve sabır gerçekten önemli katılıyorum hocam.

Merhaba Arkadaşlar;
Çok hoş ve aklıselim bir yorum olmuş. Herkes böyle düşünebilse tuzaklar kırılamauacak ve herkes kazanacak. Ne yazık ki olmuyor. Bu yüzden kaybediyorlar.

Kripto para hacim rekoru krıyor ama fiyat istenildiği gibi hacimle doğru orantılı değil... sebibi acaba bu hacmin farklı alt coinlerde yığılmaya başlaması mıdır ?

Kripto para hacim rekoru krıyor ama fiyat istenildiği gibi hacimle doğru orantılı değil... sebibi acaba bu hacmin farklı alt coinlerde yığılmaya başlaması mıdır ?
Hacim, fiyatlar yükselirken değil düşerken artar. Çünkü insalar düşüşlerden faydalanarak alımlar gerçekleştiriyor. Bu da bir taraftan düşüşleri derinleştirirken bir taraftan da piyasadaki kripto miktarını arttırıyor. Hacim doyuma ulaştığı anda yukarı sert hareketler başlayacak.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,243
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri