Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Uçuşa Mı Hazırlanıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaw hadi onu geçtim. Adam sordu DOT nasıl sence. Güzel proje dedim. Düştü ya haftasonu biraz. Adam arıyor beni, bu niye yükselmedi diye. Ben sadece proje güzel dedim. :)
Çok sıkıntı hocam. Kimseye bir şey demeye gelmez.

Yaw hadi onu geçtim. Adam sordu DOT nasıl sence. Güzel proje dedim. Düştü ya haftasonu biraz. Adam arıyor beni, bu niye yükselmedi diye. Ben sadece proje güzel dedim. :)
Aynı durumu ben de arkadaşımda yaşadım pek ilgili biri degildi sen naptın fln dedi şuna yatırdım şu kadar kar ettim dedi 2 gün sonra arıyor ben de yatırdım niye düşüyo bu diyo :)

Az önce bir haber okudum. Bir haber başlığı daha doğrusu. Tesla 1,5 milyar dolarlık Bitcoin aldığını duyurmuş diye. Coinmarketcap'te, BTC bir anda 39.000 dolardan 42.000 dolara zıpladı gözümün önünde. BTC'nin üstüne oynayacak bunlar bu seferde. Tabi DOGE gibi olmaz sonuçta ama yine de paylaşayım istedim. Gözümün önünde zıplayınca BTC.

Az önce bir haber okudum. Bir haber başlığı daha doğrusu. Tesla 1,5 milyar dolarlık Bitcoin aldığını duyurmuş diye. Coinmarketcap'te, BTC bir anda 39.000 dolardan 42.000 dolara zıpladı gözümün önünde. BTC'nin üstüne oynayacak bunlar bu seferde. Tabi DOGE gibi olmaz sonuçta ama yine de paylaşayım istedim. Gözümün önünde zıplayınca BTC.
40k dan btc aldım diye üzülüyordum bu haberle birlikte sevindim ve elden çıkardım hemen inşallah daha da yükselmez :D

Ne yani? Şimdi Tesla mı uçurdu Bitcoin'i, diyorsun? Biz borumu çalıyoruz burada? :D

Yok be hocam, okuduğum haberle aynı ana denk gelince arada küçük de olsa bir bağ kurdum. Çok ani sıçradı bir de. DOGE üstünde yarattıkları etkiyi elbette yaratamazlar.

Tesla haberi piyasayı çalkalandırmış gerçekten. Bakalım daha neler olacak. Sanki piyasa habere rağmen az da olsa temkinli gibi geldi bana.
Şaka bir yana, tam da trend başında alım yaptılar. Çok mantıklı davrandılar. Piyasaya da olumlu yansır bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri