Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitexen güvenilir mi?

Bitexen, Türkiye merkezli İTÜ ARI teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde çalışan Bitexen Teknoloji a.ş. tarafından geliştirilmiş bir online dijital varlık alım satım platformudur.

Peki siz değerli dostlar bu alım satım platformu hakkında ne düşünüyorsunuz? Tosuncuk veya Thodex gibi olaylara sebep olabilir mi?

Bitexen ilk kurulduğu zamanlarda Türkiye merkez bankasına ait olduğu iddia edildi.Bu haberi ortaya atamalarının sebebi ise kullanıcı güvenini sağlayıp müşteri toplamak idi.Tabi sonrasında ise merkez bankası bu iddiayı yalanlandı.Bitexen sadece bir üniversite kampüsünde kurulmuş özel bir şirket diğer şirketler gibi güvenilir olduğu tartışmaya açık.

Bitexen ilk kurulduğu zamanlarda Türkiye merkez bankasına ait olduğu iddia edildi.Bu haberi ortaya atamalarının sebebi ise kullanıcı güvenini sağlayıp müşteri toplamak idi.Tabi sonrasında ise merkez bankası bu iddiayı yalanlandı.Bitexen sadece bir üniversite kampüsünde kurulmuş özel bir şirket diğer şirketler gibi güvenilir olduğu tartışmaya açık.
Genelde YTÜ'de, ama birçok farklı üniversitede olan Teknopark'larda genç girişimciler şirket açıyor, sonra oraya o üniversitenin adını yazarak güvenilirlik toplamaya çalışıyorlar. Bitexen de yanlış hatırlamıyorsam Merkez Bankası dışında Yıldız Teknik Üniversitesi projesiymiş gibi çıkmıştı yola. Teknopark'taki şirketlerden biri olmak ayrı bir şey. Bu şekilde üniversite isimlerinin güvenilirliği arkasına saklanan projelerin oltalamasına dikkatli olun.
Burada Bitexen için konuşmuyorum. Bitexen'de üyeliğim var, işlem de yaptım ama güvenlidir veya değildir diye yorum yapamam.

Kripto para borsasında alım satım yaparken kullandığım tek uygulama paribu.Şuan da da yerli yabancı televizyonlarda hale hazırda reklamları yapılıyor.Bu demekti ki Paribu resmileşmiş ve güvenilir dir.Diğer kripto para siteleri ise sadece İnternet üzerinde reklamı var.Yani bir bakıma güven vermiyor.YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri