Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BitTorrent (BTT) Teknik Analiz, AL-SAT Sinyalleri 03.04.2021

Al-Sat yapmıyorum. 3-5 ay gibi bir sürede artar mı sizce duruma göre hiç ellemem. Belli trend yakaladı sonuçta, patlar mı bundan sonra? (Yatırım tavsiyesi değildir.)
Şu an Bitcoin etkisiyle tüm altcoin piyasası düşüşte. Bence paniğe gerek yok.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Doge gibi olmasını bekleyeceğim. Yatırım tavsiyesi değildir.
Bitcoin'in peşine takılan altlar tamamen bağımlı hareket eder. Bitcoin yukarı yöneldiğinde eskisinden iki kat hızlı yükseliyorlar.

Şu an diğer endeksli coinler, ETH, BNB, pariteleri de düşüşte olduğu için fayda sağlayabilir. Fakat kaçacak çok yer yok BTC kaynaklı.

YTD

BitTorrent analizimiz güncelliğini koruyor. 0.0093$ seviyesi geçildi. Sıra 0.01$, 0.015$ ve daha yukarıda 0.05$. Buraya gelene kadar birkaç yerde durak yapacak.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

BitTorrent analizimiz güncelliğini koruyor. 0.0093$ seviyesi geçildi. Sıra 0.01$, 0.015$ ve daha yukarıda 0.05$. Buraya gelene kadar birkaç yerde durak yapacak.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
Akşam bu mesaja göre alım yapsam mı dedim. Sonrasında ise hemen yükselmez dedim. Sabah 0.098 kuruş olmuştu. Pişman oldum. Şimdi düşmesini bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Gece yeşil mumla 0.014 e çıkıp 0.01 $ a inmiş sene sonunu beklemeden mi 0.05 i görecek bekleyelim bakalım sizin yorumlarınız doğrultusunda. YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri