Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BNB coin rekorunu kırdı

Anlık Changpeng Zhao (Temsili falan değildir) :D

200.gif
bomba yaa :D
profilimde bnb için şarkı paylaştım gözlerin kal der gibi.

Bununla birlikte diğer borsaların coini de bi anda değere bindi bakalım hangileri mutlu edecek hangileri hüzünlendirecek?

Yalan olmasın çok kazandırdı ama sabır olsa 5 kat fazlasını kazandırırmış. :) Neyse ki benzer atılımı yapmasını beklediğimiz borsa ve dex tokenları var...

30 dolarken öngörülü olmamız gerekiyordu. CZ'nin agresif gelişim politikalarını fark etmeliydik. Bu arada konu dışı olacak belki ama Hotbit borsasının coini HTB de 1 haftada %500 arttı. Kaydolduğumda 50 HBT bonus vermişlerdi. :)

Binance coin yeni bir rekora imza attı 500 doları aşarken anlık olarak 518 dolardan işlem görmeye devam ediyor...
Hocam binance Türkiyede en çok tercih edilen koinler arasında ilk 5 e adını yazdırdı bence herkes düşücek desede akıllı insanlar eline aldı ve 4 5 yıllık süreçte güzel değerlendirmelerde bulunacaklar bu sene sonu daha da yükselir elbet kısa süreli bakınca ne olacağı belirsiz olsada düşme ihtimalini çok zayıf buluyorum ben eth ile karsilastiriyolar genelde ama uzun bi süreçte eth un btc yi yarı yarıya yakaliycagina inananlardanım ben eth ile bnb coin yarışamaz bence düzenli ve güçlü bi altyapı ve kuruluşa sahip olsa da bnb nin sene sonu 3 bin dolar üzerinde olacağının garantisini kimse veremez bu süreçte kârını alıp satanlar pişman olucaktir bence umarim biraz da olsa uzun süreçte elimizde tutarız

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,241
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri