Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Btctürk mü & Paribu mu

Btctürk mü & Paribu mu

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Arkadaşlar amacım burada bu iki site arasındaki + ve - durumları paylaşmak ve yeni gelen kullanıcılara faydalı olmasını sağlamak.

Kendi fikrim btctürk paribu'dan her zaman 1.0 önde olacak. Bunun en büyük sebebi kesintilerdir.

Ankete lütfen oy verin.

Anket 2022 'de sonlanacaktır.

En başta işlem komisyonları ve transfer ücretleri nedeniyle sonrasında iki yönlü doğrulama ekleme / kaldırma, işlem emirleri, grafikleri nedeniyle BTCTurk.

Ben genel olarak Paribu kullanıyorum; fakat çok sık işlem yapmadığım için pek bir özellik peşinde değilim. Son zamanlarda bahsedilen sıkıntılardan dolayı Paribu'dan soğudum. BTCTürk hesabı açtım ama şu an işlem yapmıyorum. Bu anketin gidişatına göre karar vereceğim.

Anket için teşekkür ederim. :)

Hemen hemen bütün Türk borsalarında işlem yaptım ama ağırlıklı olarak BTCTürk kullanıyorum komisyon oranları düşük diye. Şöyle bir gerçek var anlık al, sat yapan yatırımcılar için ben Türk borsalarını malesef tavsiye edemiyorum. Hareketli bir ortama girdiğimiz zaman borsalar tahtaları kapatıyor alım satım yapamıyoruz hatta bazen siteye giremiyoruz bile. Bu olay sıklıkla Paribu'da yaşanıyor BTCTurk kıyasla daha iyi. Aralında illahi bir seçim yapmak gerekirse BTCTurk tercihimdir

Hemen hemen bütün Türk borsalarında işlem yaptım ama ağırlıklı olarak BTCTürk kullanıyorum komisyon oranları düşük diye. Şöyle bir gerçek var anlık al, sat yapan yatırımcılar için ben Türk borsalarını malesef tavsiye edemiyorum. Hareketli bir ortama girdiğimiz zaman borsalar tahtaları kapatıyor alım satım yapamıyoruz hatta bazen siteye giremiyoruz bile. Bu olay sıklıkla Paribu'da yaşanıyor BTCTurk kıyasla daha iyi. Aralında illahi bir seçim yapmak gerekirse BTCTurk tercihimdir
bitfinex düşündün mü hiç ? @gkkrlmz

bitfinex düşündün mü hiç ? @gkkrlmz
bitfinex'le tanışma hikayemi yazmıştım daha önceden bir konuda :ROFLMAO::ROFLMAO:

@satoshiturk üzerime gelme beni biliyosun maşşalah dediğim 3 gün yaşar :ROFLMAO::ROFLMAO:

Son düzenleme:
Sen kendi borsanı kurmayı düşündün mü peki hocam :)

Şimdi bu konuda şunu söyleyebilirim.
Bugün kendi borsamı kuracağım diyenlere şöyle bir bakarım, İstem dışı bir gülme gelir.

ricky gervais laughing GIF

Çünkü bir çok konuda diğer sistemlerden kat kat fazla sorumlulukları var ve bilgi birikimi gerektiriyor en önemlisi ise Bütçe.
Fazla derine girmeye gerek yok :)

@Vonzarovich #kendiborsamikuracagim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey