Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Büyük yükseliş mi?

Merhaba! Hepimiz tradingwiew kullanmaktayız. Orda ki 3 güzel göstrge btc, btc.d ve others.d mevcut. yaptığım araştırma sonucu other.d ( alt coinlerin merketcap de ki yüzdelik dilimi) yükselmekte olup, btc.d ( bitcoin dominansı) düşmekte ve btc’ nin market üzerindeki baskısı azalmakta. Tek birşey kaldı btc nin 55k olması. Ocak 2022 ilk haftasından itibaren manipülasyon olmazsa yükseliş öngörüsü mevcut. Tabi bunu bilemeyiz, ancak tahmin edebiliriz. İyi geceler.

Coinmarketcap bu aralar "bir şöyle, bir böyle" çalışıyor. Dolar dışındaki para birimleri seçildiğinde, kâr-zarar göstergesi kafayı yiyor.

Coin listesinde yeşil olan kârlılık, coin üzerine tıklanıp içerik açıldığında kırmızı, zararda görünebiliyor.

Bazı coinlerin 24 saat, 1 hafta, 1 yıl göstergeleri doğru çalışmıyor.

Ara ara, site "çat" diye takılı kalıyor. Tüm tarayıcıları denedim. Hepsinde yaşadım bu sorunu.

Uzun uzun incelemedim ama gözüme çarpanlar bunlar.

Yıl sonu için her şey çok güzel hazırlandı sadece btc de fiyat artışı olması kaldı güzelce girelim şu yıla şans yüzümüze gülse be :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri