Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano Yatırım Fonu Tarafından COTI'ye Ödeme

yecele

Tuğgeneral
Şu an işlem hacmi 280 M $ seviyelerinde olan ve markette 184. sıradaki COTI'ye, gene markette 6. sırada bulunan Cardano tarafından fonlanan Cardano Yatırım Fonu tarafından bugün 500 K $ lık bir yatırım yaptığı açıklandı.

cFund, IOHK ile Los Angeles merkezli Wawe arasında 20 M $ lık bir kuruluş. Kuruluşun amacı ADA'nın büyümesine ayak uyduramayan Cardano ekosistemini büyütebilmek.

COTI CEO'su Shahaf'ın ifadesinde, Cardano'nun, Etherhum ağındaki DeFi'yi yeniden keşfetmek yerine başka arayışlarda olduğunu söyledi. Shahaf konuşmasının devamında Binance, Polkadot gibi yeni ve hızlı girişimlerin yanında DeFi'nin geri kalmaması ve daha iyi olması gerektiğini belirtti. Bunun yanı sıra Cardano'nun bunlarla ilgilenmek yerine Afrika ve Güney Amerika'daki gelişmekte olan hükümetlerle daha çok çalışma yaptığını da sözlerine ekledi.

Biz de bu haberle biraz COTI'ye bakalım dedik bugün neler olmuş diye.

7 Şubattan bu yana önce x5 yapan COTI, geçen ayın sonundan sonra yaklaşık %30'luk bir düşüşe başlamıştı. Şu anda fiyatı 712 SAT.

Bu 5 günlük grafik. Sıkışmış durumda.
5 günlük.PNG

Bu son haberden sonra tekrar artışa başlayıp ATH seviyesine kadar yükselir mi sizin yorumunuz nedir? Haberin etkilerini biraz gözlemlemek gerek.

Ben bu alıntıları yanlışlıkla yaptım geri de alamadım. Madem yaptık YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Yakıştı buraya. Derste hep parabol çiziyoruz şu grafiğin üzerine çizemedik tam parabollük grafik olmuş valla.

Bir soru burada destek noktası olarak 750 SAT belirlenebilir mi?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri