Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Chiliz CHZ 1 Dolar olur mu ?

Merhaba arkadaşlar bu genel bir düşüncedir. Chiliz 1 dolar olacak mı gibi yorumlar dolaşmaya başladı.
Gelin birlikte bakalım CHZ 1 dolar olması için ne olmalı ?

CHZ şuan ki market değeri hemen hemen 3.5 milyar dolar.
Maksimum arz 9 milyar civarı yani sınırı
Doğal olarak ortalama 0.61 cent civarı hesaplarsak, 5.5 milyar dolar civarı bir market değeri olmalı.
Şuan ki değer ile arada ortalama 2 milyar dolar bir fark oluşuyor.

Peki CHZ nin market değerine 2 milyar dolar daha artabilir mi ?

şöyle bakalım
Bugün anlaşmış olduğu takımları göz önünde bulundursak ve önümüzdeki günlerde büyük bir haber gündeme düşerse bunun üzerine fomo etkisi oluşursa şahsi düşüncem 1 dolar olur.

Zaten 0.94 ath yapmış bir kripto biriminden bahsediyoruz yani Chiliz için zor bir yer değil.

Bu yatırım yapın anlamını taşımıyor sadece kendi düşüncelerimdir.
Yatırım tavsiyesi değildir.

ATH yaptığı dönemde token anlaşmaları, yeni açıklamalar, ard arda gelen büyük kulüp tokenlerinin etkisi çok fazlaydı. Ancak son 1 aydır Chiliz ekibi derin bir uykuya yattı gibi görünüyor. CHZ, Real Madrid anlaşmasının ertelenmesinin negatif etkisini hala üstünden atamadı ve yatırımcı kararsız. Hatta bir çoğu zararına satışlar gerçekleştirdi.
Sadece kulüplere token fan çıkarmak değil de sponsorluk anlaşmalarına da yönelirlerse ki şuan bildiğim kadarı ile öyle bir açıklama yok, yükseliş kaçınılmaz hatta bayağı büyük olur diye düşünüyorum.

ATH yaptığı dönemde token anlaşmaları, yeni açıklamalar, ard arda gelen büyük kulüp tokenlerinin etkisi çok fazlaydı. Ancak son 1 aydır Chiliz ekibi derin bir uykuya yattı gibi görünüyor. CHZ, Real Madrid anlaşmasının ertelenmesinin negatif etkisini hala üstünden atamadı ve yatırımcı kararsız. Hatta bir çoğu zararına satışlar gerçekleştirdi.
Sadece kulüplere token fan çıkarmak değil de sponsorluk anlaşmalarına da yönelirlerse ki şuan bildiğim kadarı ile öyle bir açıklama yok, yükseliş kaçınılmaz hatta bayağı büyük olur diye düşünüyorum.
24 saatte ath yapmasında :D
beklemiyorum demiştim tw'de
ben şuan hedeflerim gerçekleşecek mi bir yandan buna bakıyorum YTD

24 saatte ath yapmasında :D
beklemiyorum demiştim tw'de
ben şuan hedeflerim gerçekleşecek mi bir yandan buna bakıyorum YTD
Benim bu yorumdan sonra 24 saatte ATH yaparsa, NTV'de programa katılır kripto para yorumcusu olurum :cool::D

7 Nisan'dan beri küçük düzeltmelerle değerleniyor. Ben de yeni ve farklı bir anlaşmanın tekrardan roketleyebileceğini düşünüyorum. Örneğin bir F1 takımı veya bir NBA takımı. Ytd.

Aslında son ATH'sinden sonra baya düştü. Uzunca bir süre de konsolide oldu diyelim. Boğa sezonundayız sonuçta. Artık artması gerekiyor. 1 Dolar olması şaşırtıcı olmaz bence. YTD.

Merhaba arkadaşlar bu genel bir düşüncedir. Chiliz 1 dolar olacak mı gibi yorumlar dolaşmaya başladı.
Gelin birlikte bakalım CHZ 1 dolar olması için ne olmalı ?

CHZ şuan ki market değeri hemen hemen 3.5 milyar dolar.
Maksimum arz 9 milyar civarı yani sınırı
Doğal olarak ortalama 0.61 cent civarı hesaplarsak, 5.5 milyar dolar civarı bir market değeri olmalı.
Şuan ki değer ile arada ortalama 2 milyar dolar bir fark oluşuyor.

Peki CHZ nin market değerine 2 milyar dolar daha artabilir mi ?

şöyle bakalım
Bugün anlaşmış olduğu takımları göz önünde bulundursak ve önümüzdeki günlerde büyük bir haber gündeme düşerse bunun üzerine fomo etkisi oluşursa şahsi düşüncem 1 dolar olur.

Zaten 0.94 ath yapmış bir kripto biriminden bahsediyoruz yani Chiliz için zor bir yer değil.

Bu yatırım yapın anlamını taşımıyor sadece kendi düşüncelerimdir.
Seni bilmem ama kripto para piyasası yükselişte olduğu için Chiliz'in de yükselme ihtimal var diye düşünüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,717
Son üye
mehmet7321
Geri