Coinpayments

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • SHA-256: Bitcoin işlemlerinde kullanılan bu protokol sayısal imza standardında kullanılmak üzere tasarlanmış bir şifreleme algoritmasıdır. Algoritmaların hızlı çalışması için verinin kendisi değil özeti imzalanır.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #1
5 ortak tarafından piyasaya sürülen bir cüzdan. Her çoklu cüzdanda olduğu gibi bu cüzdanın da mantığı bütün coinler için tek cüzdan. Tabi ki henüz bunu başarabilmiş bir cüzdan söz konusu değil. Trust wallet cüzdanının bu olaya bayağı yaklaştığını kabul etmem gerekse de bütün coinleri destekleyen bir cüzdan yok. umarım ileride olur

Konuyu dağıtmadan Coinpayments cüzdanının özelliklerine geçelim. 65 altcoin, USD, EURO, Kanada doları, gibi çoklu destek sunmakta. Desteklerin arasında paypal bile mevcut. CEO Alex Alexandrov. Cüzdan alanında olmasa da kripto para piyasalarında tanınmış bir sima. test ettiğim kadarıyla oldukça hızlı cevap veren bir destek sistemi mevcut. en çok bu özelliklerini beğendiğimi söyleyebilirim. Sorun çözümünde de hızlı olduklarına dair internette bir çok olumlu yoruma rastladım.

Referans kazançları %25. Bu oran 5 yıl için geçerlidir. Bu limiti koyarak bir nebze biz uzun solukluyuz, 5 yıl sonrasını görmek istiyoruz demeye çalıştıklarını düşünüyorum. işlem ücretleri için standart 10 cent alınmakta. Bir diğer iyi özelliği de bu. yalnız sürekli şikayet edilen durum bağlanma sorunları yaşanıyor olması. Özellikle maddi bir kaynağa kumanda eden bir cüzdan için pek iç açıcı bir durum olduğunu söyleyemeyeceğim.

Denemek isteyenler link üzerinden işlem yapabilirler. Linkte referans yoktur. Sadece çok bilinen bir cüzdan olmadığını unutmayın lütfen. yatırımlarınız çöp olmasın.

www.coinpayments.net
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00000772 Bitcoin verilmiştir

haluk

Albay
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Bağış Yapan Üye
Onursal Üye


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #2
coinpayments konu tanıtımında bildirildigi gibi çok fazla bilinen bir cüzdan degil..uzun süre önce kullandıgım da bir sorun yaşamamıştım.. şimdilerde yine çok tutulan bir cüzdan olmasa da bazı rus yatırım sitelerinde ödeme yapma-alma işlemlerinde az da olsa kullanıldıgını görüyorum.
 
Üst