Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ECOMI (OMI) Token Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Gknacr

Yüzbaşı
Merhaba.
Yaklaşık 15 gün önce NFT tokenleri incelerken ECOMI (OMI) adında bir token ilgimi çekti.
Dijital varlık lisansı işlemleri yapan ve oyun ve eğlence sektörünü hedef alan ECOMI, Fast and the Frious, Batman, Superman, Jurassic Park, Star Trek ve DC başta olmak üzere bir çok marka ile lisans sözleşmesi yapmış.

Amerika, İngiltere, Kanada, Hollanda ve birkaç ülkede daha hızla büyüyen bir portföye sahipler ve ECOMI firmasının oluşturduğu OMI token maksimum 750.000.000.000 adet arz edilmiş. Uygulamadan yapılan her bir satımda satım değeri kadar OMI coin yakılıyor. Şuana dek 2 milyardan fazla coin yakımı olmuş.

Geliştirici ekibin başında Pokemon Yu-Gi-Oh! 'u lisanslayan Alfred Kahn var. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Pokemon ve Fortnide oyuncak üreticisi Jeremy Padawer ECOMI'ye dahil olabileceklerini, konuyu değerlendirdiklerini söyledi.

Oyun sektörünün tüm dünyada oldukça büyük bir payının olduğunu göz önünde bulundurarak OMI'ye bir miktar yatırım yaptım. Ben 0.0072$'dan almıştım. Anlık 0.010'dan işlem görüyor ve şuan yukarı yönlü bir grafik sergiliyor.

OMI coin şuan Bitmax (Ascendex), Bitforex ve Gate.io borsalarında işlem görüyor. 4 gün sonra ise Uniswap'ta alım satıma açılacak ve bu listelemeden sonra biraz daha artış bekliyorum. (YTD)

Ben 2 BTC işleme kadar kimlik onayı istenmediği için Bitmax üyeliği oluşturup, Binanace hesabımdan USDT transfer ettim ve Bitmax'tan alım yaptım. (Ortalama 2 dk içinde hesabıma geçti)

Bitmax (Ascendex) Kimlik onaysız üye olmak isteyenler için referans linkim; https://ascendex.com/register?inviteCode=undefined

Henüz bir açıklama yok ama Binance'de listeleneceğini düşünüyorum. Gelişmeleri ve yeni listelenme haberlerini takip ederek uzun vadeli yatırım yada al-sat işlemi yapmayı planlıyorum.

Bu bilgiler doğrultusunda OMI ile ilgili sizin düşünceleriniz nedir?

NOT: Kesinlikle yatırım tavsiyesi yapmıyorum. Sadece alım yaptığım bir token ile ilgili bilgileri paylaştım ve konu ile alakalı forum üyelerinin fikirlerini öğrenmek istiyorum.

Ecomi bu anlaşmaların meyvesini 1 hafta 10 gündür yiyordu. Bu süreçte günün en çok kazanan NFT projeleri arasında seri olarak yer aldı. Popüler çizgi roman ve sinema karakterleri üzerine bir şeyler yapıyor olması güzel bence.

Ecomi bu anlaşmaların meyvesini 1 hafta 10 gündür yiyordu. Bu süreçte günün en çok kazanan NFT projeleri arasında seri olarak yer aldı. Popüler çizgi roman ve sinema karakterleri üzerine bir şeyler yapıyor olması güzel bence.
Evet yaklaşık 10 gündür güzel gelir elde ettim. Uzun vade de en çok kazandıran nft listesinde de girer umarım

Hiç haberim yoktu ama anlattığınıza göre NFT tokenlar arasında 1-2 tanesi hariç hepsini sollayabilecek kapasitede. Ben bir süre izleyeceğim bu projeyi.

Harika bir proje değil mi, daha neler göreceğiz neler... Bu piyasanın bu kadar gelişmesine yalnız ben mi bu kadar seviniyorum acaba, diye düşünüyorum bazen.

Hiç haberim yoktu ama anlattığınıza göre NFT tokenlar arasında 1-2 tanesi hariç hepsini sollayabilecek kapasitede. Ben bir süre izleyeceğim bu projeyi.
Aynen hocam ben bir sure izleyip yatırım yaptım bakalım önü açık gibi duruyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,260
Kullanıcılar
6,697
Son üye
nzmyksl
Geri