Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Elon Musk Dogecoin'i bıraktım derse ne olur

Ne yalan söyleyeyim yapmasını isterim ama on binlerce Türk yatırımcı mağdur olur. Ne olacağını tahmin etmek güç değil. Koyun sürüsü birbirini takip ederek çıkar. Ytd.

Ne yalan söyleyeyim yapmasını isterim ama on binlerce Türk yatırımcı mağdur olur. Ne olacağını tahmin etmek güç değil. Koyun sürüsü birbirini takip ederek çıkar. Ytd.
Ben de sizinle aynı fikirdeyim açıklamayı yapmasını istemiyorum çünkü dogecoin'in yatırımcılarına yazık olur. Kim bilir insanlar hangi hayallerini doge'ye yatırdılar. ytd.

Son düzenleme:
Elon Musk bugün şaka olarak çıkardığı parayı bıraksın piyasa cok rahatlar ve türk yatırımcılar

içinde mükemmel olur. Çünkü Elon Musk hangi coini hedef alırsa o coin patlıyor.

Yani Dogecoini şaka parası diye cıkardı ama piyasayı salladı. Umarım tez zamanda kapatır.

YTD

Doge coinin %50 si 5 kişide diye duymuştum ne kadar doğrudur bilemiyorum, altı boş bi proje benim gözümde taraftar tokeni gibi suan, bu yüzden sadece vur kaç yapılabilcek bir coin (geçen haftalarda Elon Musk'ın twitter paylaşımlarına bot bile kurmuslar dı doge kelimesi geçtiginde alım yapabilen) YTD

İnsanlar çok paralar yatırdı.Kazanan oldu kaybeden de oldu thodex muhabbetine biliyorsunuz.Saatlerce beden gücüyle çalışılan işten kazanılanlar internet paralarına gönderildi.Kapanmasını hiç istemem

Bıraktım derse emin olun çook altlardan başka bir coin toplamıştır ve onu pumplayacaktır.
Hatta bence alttan bir coin topladı bile. Yakın zamanda DOGE benzeri bir coinden bahsetti ve coini oldukça yükseltti.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri