Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Elon Musk'tan Yeni Dogecoin Tweeti!

cruan

Üstçavuş
Bu Konu İçerisinde Yazmış Olduğum Hiçbir Şey Bir Yatırım Tavsiyesi Değildir!

images (6).jpeg

Dogecoin yatırımcıları günlerdir dört gözle takvimin 8 Mayıs’ı göstermesini bekliyorlar. 8 Mayıs cuma günü Türkiye saati ile sabah 06:00 saatlerinde Elon Musk, Amerika Birleşik Devletleri'nin en popüler televizyon programlarından biri olan Saturday Night Live'ı(SNL) sunacak.

Yaptığı paylaşımlar ve konuşmaları sebebiyle SNL'de Dogecoin'den bahsedeceği düşünülen Elon Musk, programa saatler kala bir Twitter paylaşımı daha yaptı.
Screenshot_20210507_073556.jpg

Bugün saat sabah 7:24'ü gösterirken bir tweet atan Elon Musk, TMZ ile yaptığı bir konuşmanın videosunu alta ekleyerek "Kripto paralar umut vericidir, fakat lütfen dikkatli bir şekilde yatırım yapın!" ifadelerini kullandı.

Video içerisinde muhabirlerin yönelttiği sorulara cevap veren Musk, Dogecoin'den ve insanların tedbirli bir şekilde yatırım yapması gerektiğinden bahsediyor.

TMZ'nin paylaştığı bu videonun 3 ay önceye ait olduğu düşünülünce, "Elon Musk SNL için hazırlık tweetlerimi atıyor?" sorusunu akla getirdi.

Siz Elon Musk'ın bu tweeti hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce SNL programı esnasında veya programdan sonra Dogecoin'in fiyatında büyük değişimler yaşanır mı?

Fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

İyi Forumlar.

YTD
Bu Konu İçerisinde Yazmış Olduğum Hiçbir Şey Bir Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Ekli dosyayı görüntüle 5040
Dogecoin yatırımcıları günlerdir dört gözle takvimin 8 Mayıs’ı göstermesini bekliyorlar. 8 Mayıs cuma günü Türkiye saati ile sabah 06:00 saatlerinde Elon Musk, Amerika Birleşik Devletleri'nin en popüler televizyon programlarından biri olan Saturday Night Live'ı(SNL) sunacak.

Yaptığı paylaşımlar ve konuşmaları sebebiyle SNL'de Dogecoin'den bahsedeceği düşünülen Elon Musk, programa saatler kala bir Twitter paylaşımı daha yaptı.
Ekli dosyayı görüntüle 5039

Bugün saat sabah 7:24'ü gösterirken bir tweet atan Elon Musk, TMZ ile yaptığı bir konuşmanın videosunu alta ekleyerek "Kripto paralar umut vericidir, fakat lütfen dikkatli bir şekilde yatırım yapın!" ifadelerini kullandı.

Video içerisinde muhabirlerin yönelttiği sorulara cevap veren Musk, Dogecoin'den ve insanların tedbirli bir şekilde yatırım yapması gerektiğinden bahsediyor.

TMZ'nin paylaştığı bu videonun 3 ay önceye ait olduğu düşünülünce, "Elon Musk SNL için hazırlık tweetlerimi atıyor?" sorusunu akla getirdi.

Siz Elon Musk'ın bu tweeti hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce SNL programı esnasında veya programdan sonra Dogecoin'in fiyatında büyük değişimler yaşanır mı?

Fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

İyi Forumlar.
Elon Musk sayesinde DogeCoin su anda 0.60$ oldu. Bence DogeCoin 1$ kadar artacak. YTD

Son düzenleme:
Beyfendi şimdi mi hatırlamış dikkatli olunacağını?
Çoğu insan tweetin altına neden böyle bir şey yazdığını sormuş. Açıkcası bende pek anlam veremedim neden böyle bir tweet attığını. Kafa karıştırıcı bi paylaşım olmasına rağmen yinede Dogecoin şuan tekrar artışa geçti. En ufak bir hareketinin bile bu derece etki etmesi gerçekten korkunç bir durum.

Elon Musk sayesinde DogeCoin su anda 0.60$ oldu. Bence DogeCoin 1$ kadar artacak.
elon musk dogeyi bıraksın bakalım o zaman nasıl 1$ olacak ama olumlu açıklama yaparsa ki sanmıyorum 1$ doge için çocuk oyuncağı olur. benim şahsi düşüncem. YTD

Tam olarak neye göre böyle bir tahminde bulunuyorsunuz. Biraz daha açıklayabilir misiniz?
sınırsız arz ve Elon musk'un hayatı şekillendirin demesi.
YTD

Aynen öyle. $1'e ulaştırmadan rahat yok belli oldu yani. Ytd.

elon musk dogeyi bıraksın bakalım o zaman nasıl 1$ olacak ama olumlu açıklama yaparsa ki sanmıyorum 1$ doge için çocuk oyuncağı olur. benim şahsi düşüncem. YTD
Bizde oluml
Elbetteki Elon Musk doge coini bıraksa hiç bir sekilde dogecoin 1$ olmaz ama bnce su anlik dogecoini desteklemeye devam edecek

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri