Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

En İyi NFT Projesi Sizce Hangisi?

Soru başlıkta mevcut. Ben oyumu DEGO dan yana kullanıyorum. :) Zaten daha önce açıkladığı m portföyümden de bellidir.:)

Sizlerden yorumlarınızı alalım.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Şu an söz konusu olmayan bir durum var bence. Bitcoin uzun vadede en büyük ve en değerli NFT olma potansiyeli taşıyor.

Bence BTC. :)

Bir çok NFT platformunun farklı özellikleri var.
Senin bahsettiğin kadarıyla DEGO güzel evet. Vaat ettiklerini yerine getirirlerse çok iyi.
Eternity'nin (ERN) bir numara olacağını söyleyen ünlü analistler var.
ENJ iyi bir proje. Anlaşmaları falan.
Audios var. Müzik üzerine.
MANA potansiyeli olan bir proje.
Karar vermek çok zor.
Ben Eternity diyorum.

Bir çok NFT platformunun farklı özellikleri var.
Senin bahsettiğin kadarıyla DEGO güzel evet. Vaat ettiklerini yerine getirirlerse çok iyi.
Eternity'nin (ERN) bir numara olacağını söyleyen ünlü analistler var.
ENJ iyi bir proje. Anlaşmaları falan.
Audios var. Müzik üzerine.
MANA potansiyeli olan bir proje.
Karar vermek çok zor.
Ben Eternity diyorum.
ERN için güzel bir fiyat bekliyorum. Alacağım ama istediğim fiyata gelmedi. Mevcut fiyatı bulunduğu konuma göre bana halihazırda pahalı geliyor. YTD. IEO'da da bize düşmedi :) ERN Ethernity için Binance listelemesi kilit nokta olacaktır.

Ben Binance'ye Steem listelemesinden sonra üye olup BNB almadığıma pişmanım :(
Ben de BNB konusunda pişmanlık duyuyorum. Zamanında 220 civarı BNB ile trade ederken neden Bitcoin'e yöneldiğimi düşünüyorum. Cevap yok. BNB tutup hiç hareket etmeseydim şimdi kat kat karlı olacaktım. :)

Ben de BNB konusunda pişmanlık duyuyorum. Zamanında 220 civarı BNB ile trade ederken neden Bitcoin'e yöneldiğimi düşünüyorum. Cevap yok. BNB tutup hiç hareket etmeseydim şimdi kat kat karlı olacaktım. :)
Olmuyor işte hocam unutmada olmuyor. Hadi tuttun diyelim 10x yaptı. satarsın. Hadi sıkıyorsun kendini 40x yaptı yine satarsın :) Yani unutmadan olmaz bu iş bence :)

Doğru. Ocak ayında Chiliz almış, daha doğrusu alabilmiş olsaydım 40x yapmasını bekler miydim diye sordum kendime. Cevap hayır oldu. 10x oldu mu satardım herhalde :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,717
Son üye
mehmet7321
Geri