Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

En İyi NFT Projesi Sizce Hangisi?

Olmuyor işte hocam unutmada olmuyor. Hadi tuttun diyelim 10x yaptı. satarsın. Hadi sıkıyorsun kendini 40x yaptı yine satarsın :) Yani unutmadan olmaz bu iş bence :)
Maalesef böyle. :) 50 dollarlık yatırımımı çok umursamam 500 olsa da 1000 olsa da belki çekmem ama 500 dollarlık yatırım 1500 - 2000 olduğunda çekmeden duramıyorum.

Aynrn unutmadan kazanamıyorsun; fakat unutamıyorsun. :)
Olmuyor işte hocam unutmada olmuyor. Hadi tuttun diyelim 10x yaptı. satarsın. Hadi sıkıyorsun kendini 40x yaptı yine satarsın :) Yani unutmadan olmaz bu iş bence :)

Enj çok onu açık diye düşünüyorum, BTT ve Bat da takipteyim

kullanım zorluğu başta geliyor.
aslında kalite olarak bakarsak güzel önem verilmiş bir tasarıma sahip ama daha basite indirgeyebilirlerdi.
birde çok karışık geldi bana.
Kullanımında zorlanmadı ben. Tasarımına önem verilmiş. Ayrıca bazı detayları atlıyırsun bence hocam. Ciddi bir özgünlük var projede. Ayrıca yılbaşında NFT etkinliğinde Binance Dego aracılığıyla yapmıştı bu işi. Başındakiler anonim ve dego kendi bünyesinde olan NFT projeleri yerine dışarıdan DEGO yu tercih ediyor. Elbette Binance nin bunu seçmesi demek çok iyi olduğu anlamına gelmez. Ama çok yüksek bir potansiyel taşıdığını gösterebilir.

Tasarım konusunda zaten aynı fikirdeyiz. Üzerinde uğraşılmış. Bu da baştan sapma olmayan titiz bir çalışmanın işareti bence. Gayet düzgün bir proje. Fşyatsal anlamda bilemem ama ileri de değişik yönlerle bizi şaşırtacak projeler arasına gireceğini düşünüyorum. Henüz daha işin başında ama "Coming Soon" yazan ve ileride devreye almaya planladıkları özellikler bile, projenin ne kadar geleceğe dönük olduğunu. Göstergesi bence.

Binance desteği ve anonimlik vurgusunu özellikle yaptım. Altından başka birşey de çıkabilir. Malumunuz Binance de olmayan bir özellik NFT desteği. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,716
Son üye
?????
Geri