Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

EOS Teknik Analiz, AL/SAT Sinyalleri 20.02.2020

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhaba arkadaşlar. Bir de EOS grafiklerine bakalım. Son zamanlarda iyi bir yükseliş kazanmış ve bir süre daha devam edecek gibi duruyor. Saatlik grafikten başlıyorım incelemeye.

EOSUSD SAATLİK GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
Screenshot_20210220_004446_org.telegram.messenger.jpg

Saatlik grafiğin son 10 saatlik serüveninde yatay seyirle beraber ufak tefek düşüşler söz konusu. 5.90$ seviyesinden gelen satışların sonucu olarak yaşanıyor bunlar. Yükselişin devam edebilmesi için gerekli olan seviye 5.37$ üzeri. 5.00$ üzerinde kaldıkça ileri ataklar yapabilir.

EOSUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE AL SİNYALİ
Screenshot_20210220_004552_org.telegram.messenger.jpg

4 saatlik grafikte 2 gündür devam eden yükseliş trendinde şimdilik en yüksek seviye 5.37$ olarak görünüyor. AL pozisyonu devam ettiği sürece yukarı yönlü çalışmalar devam edecek; fakat saatlik grafiğin yeniden yukarı yönelmesi şartı var. 4 saatlik grafik için önemli destek, 4.88$ seviyesidir.

EOSUSD GÜNLÜK GRAFİKTE AL SİNYALİ
Screenshot_20210220_004647_org.telegram.messenger.jpg

Günlük grafikte EOS son 20 gündür yükselişte ve bu süre içinde yatırımcısına %161 kazanç sağladı. Saatlik grafikten yukarı yönlü karar çıkarsa hızlı çıkışlar devam edecek; fakat sağlıklı yükselmesi için biraz aşağılarda gezinmesi taraftarıyım.

Çok uzun süredir yatırımcısını üzen EOS için yukarı yönlü hareketler için sinyaller çok net olmasa da gelmeye başladı. Geçmişin 23$ ve daha yukarı seviyeleri zor değil artık. Sabırlı yatırımcı her zaman kazanan taraf olur.

EOSUSD AYLIK GRAFİKTE AL SİNYALİ
Screenshot_20210220_012620_org.telegram.messenger.jpg

EOSUSD aylık grafiğine tam olarak 28 ay önce gelen sinyali nihayet bu ay bitiyor ve yeni bir AL sinyali başlıyor. Bu uzunca bir süre yukarı yönlü hareketlerin başlayacağı anlamına gelir. Hedefler ve umutlar yüksek. Hep beraber göreceğiz. İzlemede kalırken kolay takip için destek ve dirençler şunlardır:

Dirençler: 5.90$, 6.45$, 6.79$, 8.44$, 8.73$, 9.06$, 9.44$, 10.56$, 12.04$... 23.27$...

Destekler: 4.29$, 2.69$, 2.26$, 1.93$, 1.63$, 1.27$...

Desteklerde en önemli seviye 4.29$ seviyesi. Bu seviyenin altına inmedikçe yukarı yönlü devam eder. Aşağılarda 2 doların altına düşeceğini sanmıyorum. Buralar aylık grafikte AL demiş bir EOS için imkansız değil ama çok zor artık. G
Sağlam bir strateji ile diplerden toplamak zamanı bence.

Başarılar.

Analizlerim hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir, genel durumu belirlemek içindir. Bu analizler al/sat yapmaya uygun değildir. Bu analizlere dayanarak yapılan alım veya satımlardan doğacak zararlardan yatırımcı sorumludur.

EOS hakkında o kadar olumsuz gelişme okudum ki yükselmesine şaşıyorum doğrusu. Bana hiç mi hiç güven vermiyor artık. En son yapmaya çalıştıkları proje de başarısız oldu sanırım. Üstelik önemli bir ismin kaybetmişti yakın zamanda. İstifa etmişti üst düzey bir yönetici projeden.

EOS hakkında o kadar olumsuz gelişme okudum ki yükselmesine şaşıyorum doğrusu. Bana hiç mi hiç güven vermiyor artık. En son yapmaya çalıştıkları proje de başarısız oldu sanırım. Üstelik önemli bir ismin kaybetmişti yakın zamanda. İstifa etmişti üst düzey bir yönetici projeden.
O zaman teknik mi temel mi iyi görmenin tam zamanı hocam. :)

Bu aralar EOS ile ilgili haberler var mı daha dikkatli bakacağım sitelere. Bence ikisi de önemli. Teknik ve temel. Birbirini etkiliyorlar sonuçta.
Haber bulursan bize de söyle hocam. Önemli bir alım noktası olabilir.

EOS yukarı karar verdi. Bakalım nereye kadar çıkabilecek bu sefer.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,717
Son üye
mehmet7321
Geri