Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum 10.000 Dolar ?

Ethereum bir kaç ayda güzel bir ivme yakaladı ve dur durak bilmiyor, her gün yeni bir ATH
Buda Ethereum 10000 dolar olacakmı sorusunu akıllara getiriyor ?

Ocak ayında sitemizde @KriptoLuis 'in paylaştığı bir haber dikkatimi çekti,
Bu haberde ağırlıklı olarak DEFI gösterilmiş, Oysa bu bana göre yanlış bir düşünce ,
Çünkü ETH 10000 dolar olurmu sorusunu akıllara getirecek ilk madde Ethereum'un alt yapısı olmalı.
Bana göre böyle :)

Ethereum bu alt yapı ile 10000 dolar değil 100000 dolar bile olabilir... (YTD)
Sizce bu gidiş ne kadar sürecek ?

YTD

Son zamanlarda güzel ATH'ler gözleniyor ama 10000 doların yolu bence ETH2.0'dan geçiyor.
Piyasada bu güncelleme ile ilgili çok büyük bir beklenti oluşmuş durumda.
Güncellemeden sonra rakiplerine ve şuan ki fiyatına çok büyük bir fark atabilir.
Yatırım tavsiyesi değildir.

yükselişi bitcoini cebinde taşıyıp dolaştıracağı zamana kadar devam etmesini bekliyorum. Zira bitcoinden daha fazla güvenilir bulanlar oldu bu son 2 haftada.
YTD

Son zamanlarda güzel ATH'ler gözleniyor ama 10000 doların yolu bence ETH2.0'dan geçiyor.
Piyasada bu güncelleme ile ilgili çok büyük bir beklenti oluşmuş durumda.
Güncellemeden sonra rakiplerine ve şuan ki fiyatına çok büyük bir fark atabilir.
Yatırım tavsiyesi değildir.
Bence 10 bin dolar temmuzdaki güncellemeden geçiyor. 2.0 I beklemeyecek :) YTD

Ethereum bir kaç ayda güzel bir ivme yakaladı ve dur durak bilmiyor, her gün yeni bir ATH
Buda Ethereum 10000 dolar olacakmı sorusunu akıllara getiriyor ?

Ocak ayında sitemizde @KriptoLuis 'in paylaştığı bir haber dikkatimi çekti,
Bu haberde ağırlıklı olarak DEFI gösterilmiş, Oysa bu bana göre yanlış bir düşünce ,
Çünkü ETH 10000 dolar olurmu sorusunu akıllara getirecek ilk madde Ethereum'un alt yapısı olmalı.
Bana göre böyle :)

Ethereum bu alt yapı ile 10000 dolar değil 100000 dolar bile olabilir... (YTD)
Sizce bu gidiş ne kadar sürecek ?

YTD
Hocam zaten DeFi'yi var eden şey Ethereum'un altyapısı. Bu altyapı sayesinde DeFi projelerinin performansı Ethereum'un yükselmesini sağlıyor. DeFi'nin başrolde olduğu düşüncesine katılıyorum hala. DeFi demek Ethereum demek yani. :)

Hocam zaten DeFi'yi var eden şey Ethereum'un altyapısı. Bu altyapı sayesinde DeFi projelerinin performansı Ethereum'un yükselmesini sağlıyor. DeFi'nin başrolde olduğu düşüncesine katılıyorum hala. DeFi demek Ethereum demek yani. :)
ben sadece bunun sebebi defi değil demek istedim.
alt yapısı genel olarak çok iyi bunu ifade etmeye çalıştım abi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri