Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum 10.000 Dolar ?

1 seneye btc'yi yakalar bu hızla gitmesi YTD
Ben sanmıyorum 365 gün süreceğini.

Aslında belki uçuk bir düşünce gibi gelebilir ama ETH nin son BTC dibindeki üstel hareketi yakın bir gelecekte olmasa da kripto para piyasasında BTC den bağımsız hareketlerin imkansız olmadığı hissini uyandırmıyor mu sanki ?

Bu yukarı hareket beklenmedik bir şey değildi elbette ama BTC ayı hareketi yaparken nasıl bir korku hakim olursa olsun ETH ve hatta bir kaç altcoin daha sağlam durdu ve hatta yükseldi bu çok da olağan bir şey değildi bence.

Bunu dominans ve marketcap ile açıklayabiliriz artı proje ve haberler de bu hareketi destekledi yine de uzun zamandır süren bir rutinin böyle değişmesi akla yüzeydeki (buzdağının) bu değişikliğin altında neler değişti acaba dedirtiyor.

Yine de son düşüş bir ATH seviyesinden gelmişti ve genel bir bomba etkisi bekleniyordu.

Başta da belirttiğim gibi uçuk ve fazla iyimser düşünüyor olabilirim ama benim gördüklerim DEFİ , NFT vb projelerin yatrımcıda uyandırdığı potansiyel algısı piyasaya BTC hakimiyetini daha da alt seviyelere taşıyacak ve yatırımcıyı BTC düşüşlerinde bile korkutmayacak bir döneme atılan bir grafik iğnesi gibi sanki.

Yada belki son gelen yatırımcılarda artık akıllanmıştır :)
Banada öyle geliyor son bir kaç düşüşte ETH pek etkilendi denemez. Kendi piyasasını oluşturdu resmen.

Tüm bunlar konuşulurken ETH dominansından haberiniz var mı? Her şey çok güzel ilerlerken ETH'nin piyasadaki payı halen %17. Yakında %20 geliyor. Şu ana kadar en fazla %30.81'e yükselmiş. 1 Temmuz 2017 senesinde. O gün ETH fiyatı yeni bir ATH yapmış ve 417$ seviyesine çıkmış.

Bu gün ETH %30 olduğunda sizce fiyat ne kadar olur? Bence 10 bin Dolar olmaz.
Haberim var'dı' hocam ;) ? ne kadar olur hocam ?

Bence çoktan olmalıydı iyi gidiyo ve bence 10.000 doları geçer bile. (YTD)
bu düşünce için sebepleriniz nedir ?

Daha önce denk geldiğim bir haberde Ethereum'un çok yüksek fiyatlara ulaşması için altyapısının bir engel teşkil etmediğini okumuştum. Bu konularda çok bilgili olmadığım için biraz araştırmıştım ve bahsettiğiniz rakamlara ulaşma ihtimalini öngören çok fazla analist olduğunu hatırlıyorum. Bence bu rakamlara ulaşması çokta uzun denilemeyecek bir dönemde mümkün olabilir. YTD
Bitcoini geçmemesi için bir problem yok YTD :)

Hocam 2022 de 5.00$ olma ihtimali varmı ytd
Yanlış okuduk sanırım ? 5$ 'mı yoksa 500$ ?
5000 kastediyorsan sanırım gün içerisinde gerçekleşebilir. YTD

Ethereum'da asıl hedef dollar fiyatından ziyade 0,1 BTC'dir bence. Bu yakalandığı gün dijital altın ve dijital petrol arasında keskin bir savaş başlar. İnsanlar varlık saklamak için Bitcoin tutmakla teknolojisi hayatımızın çok içinde olacağı için Ethereum tutmak arasında seçim yapmak zorunda hissedecekler.
Harika tespit gerçekten.

Son zamanlardaki yükselişine bakılırsa 10.000 zaman alır ama 5.000 görebilir..
Yatırım tavsiyesi değildir.
Az kaldı gibi hocam be :)

YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,715
Son üye