Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum 10.000 Dolar ?

Aslında belki uçuk bir düşünce gibi gelebilir ama ETH nin son BTC dibindeki üstel hareketi yakın bir gelecekte olmasa da kripto para piyasasında BTC den bağımsız hareketlerin imkansız olmadığı hissini uyandırmıyor mu sanki ?

Bu yukarı hareket beklenmedik bir şey değildi elbette ama BTC ayı hareketi yaparken nasıl bir korku hakim olursa olsun ETH ve hatta bir kaç altcoin daha sağlam durdu ve hatta yükseldi bu çok da olağan bir şey değildi bence.

Bunu dominans ve marketcap ile açıklayabiliriz artı proje ve haberler de bu hareketi destekledi yine de uzun zamandır süren bir rutinin böyle değişmesi akla yüzeydeki (buzdağının) bu değişikliğin altında neler değişti acaba dedirtiyor.

Yine de son düşüş bir ATH seviyesinden gelmişti ve genel bir bomba etkisi bekleniyordu.

Başta da belirttiğim gibi uçuk ve fazla iyimser düşünüyor olabilirim ama benim gördüklerim DEFİ , NFT vb projelerin yatrımcıda uyandırdığı potansiyel algısı piyasaya BTC hakimiyetini daha da alt seviyelere taşıyacak ve yatırımcıyı BTC düşüşlerinde bile korkutmayacak bir döneme atılan bir grafik iğnesi gibi sanki.

Yada belki son gelen yatırımcılarda artık akıllanmıştır :)

Tüm bunlar konuşulurken ETH dominansından haberiniz var mı? Her şey çok güzel ilerlerken ETH'nin piyasadaki payı halen %17. Yakında %20 geliyor. Şu ana kadar en fazla %30.81'e yükselmiş. 1 Temmuz 2017 senesinde. O gün ETH fiyatı yeni bir ATH yapmış ve 417$ seviyesine çıkmış.

Bu gün ETH %30 olduğunda sizce fiyat ne kadar olur? Bence 10 bin Dolar olmaz.

Tüm bunlar konuşulurken ETH dominansından haberiniz var mı? Her şey çok güzel ilerlerken ETH'nin piyasadaki payı halen %17. Yakında %20 geliyor. Şu ana kadar en fazla %30.81'e yükselmiş. 1 Temmuz 2017 senesinde. O gün ETH fiyatı yeni bir ATH yapmış ve 417$ seviyesine çıkmış.

Bu gün ETH %30 olduğunda sizce fiyat ne kadar olur? Bence 10 bin Dolar olmaz.
hocam aslında dediğin doğru fakat bu sürekli büyüyen bir piyasa ve btc yatırımı artık birçok kişi için hayal piyasaya yeni girenler ethereum başta olamak üzere güvendikleri alt coinlerle oynuyorlar. yani küçük yatırımcı btc ye ulaşamadığı için eth nin fiyat bakımından yükselmesi çok olası 10bin dolar yılsonu için uzak bir hedef değil bence YTD

Daha önce denk geldiğim bir haberde Ethereum'un çok yüksek fiyatlara ulaşması için altyapısının bir engel teşkil etmediğini okumuştum. Bu konularda çok bilgili olmadığım için biraz araştırmıştım ve bahsettiğiniz rakamlara ulaşma ihtimalini öngören çok fazla analist olduğunu hatırlıyorum. Bence bu rakamlara ulaşması çokta uzun denilemeyecek bir dönemde mümkün olabilir. YTD

Daha önce denk geldiğim bir haberde Ethereum'un çok yüksek fiyatlara ulaşması için altyapısının bir engel teşkil etmediğini okumuştum. Bu konularda çok bilgili olmadığım için biraz araştırmıştım ve bahsettiğiniz rakamlara ulaşma ihtimalini öngören çok fazla analist olduğunu hatırlıyorum. Bence bu rakamlara ulaşması çokta uzun denilemeyecek bir dönemde mümkün olabilir. YTD
Yani şöyle hocam sıfır altyapı ile "To the moon" ile diğer koinleri yerin dibine sokan koinler olduğu sürece evet altyapı olmadan da yükselme olabilir. Doge iğnelemesini de yaptığımıza göre bunun haricinde belki de güncellemeye inananlar şimdiden yerini alıyor olabilir, diğer yatırım yaptıkları işe yaramamıştır buraya yöneliyor olabilir ve daha bir çok etken var.

Ethereum'da asıl hedef dollar fiyatından ziyade 0,1 BTC'dir bence. Bu yakalandığı gün dijital altın ve dijital petrol arasında keskin bir savaş başlar. İnsanlar varlık saklamak için Bitcoin tutmakla teknolojisi hayatımızın çok içinde olacağı için Ethereum tutmak arasında seçim yapmak zorunda hissedecekler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri