Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum ( ETH ) Analiz

ethereum-2-0-exceeds-200k-validators-has-6-6-million-eth-in-staking.jpg

Ethereum ( ETH ) Analiz​

Ethereum Yükselişine devam ederek 3.800 dolara ilerlemekte kararlı görünüyor.

Ehereum Boğaları haftalık opsiyon bitiminde yaklaşık 53 milyon dolarlık kâr’a hazırlanıyor.

Ethereum ( ETH ) gün boyunca 3.600 dolar seviyesinin üzerinde kalırsa, 180 milyon dolarlık PUT opsiyonlarının %99 değersiz hale gelebilir.

Gas ücretleri 20 doların üzerinde.

d.png

15 Ekim Alım ( call ), Satım ( put ) oranında denge yakaladı ve 1.03 al sat oranında.

Cuma kapanışında Ethereum’un fiyatı 3.500 dolar üzerinde kalmayı başarırsa, 6.6 milyon dolarlık satım opsiyonu kullanılabilir hale gelecek.

ETH’nin aylık vade sonu değeri yaklaşık olarak 800 milyon dolar değerinde.

Ethereum alım satım değerinin 3.800 dolar üzerine çıkması boğaların yaklaşık 74 milyon dolarlık kazancını 30 milyon dolar ekleyerek 104 milyon dolarlık kâr sağlayabilir.

ETH’nin 3.500 dolar üstünde kalması durumunda Ayıların 61 milyon dolar kâr elde etmesi mümkün.

Ayrıca ayılar, boğa koşunu bastırmakta zorlanabilir.

Yatırımcıların, DeFi ve NFT olan talebi Ethereum’u yükselişte tutmaya yeterli görünüyor.

s.png

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey