Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum Madenciliği Mantıklı mı?

hazırlarsak videolu anlatım yaparım ama şuan net değil bu yüzden şaşırtıcı olabilir diğer kullanıcıları.

Youtubede 20-30 k ya ring kurup şukadar kazandık diyolar o yüzden demiştim :)

Ben RX 570 ile kazıyorum. 6-7 günde 0,01 ETH kazıyor. Şu anki fiyatlarla aylık 390 TL eder. Elektrik gideri çıkınca 300 TL diyebiliriz.
Şu an kazanılanları anında satmak bana mantıklı gelmiyor. ETH 2.0 tamamen hayata geçtiği zaman Ethereum un daha fazla değer kazanacağını düşünüyorum. Tx fiyatları ETH fiyatı üzerinde baskı oluşturuyor bence.
Tabii şu anda yatırım yapıp madencilik yapılırmı konusu kişinin kendi risk anlayışına bağlı bir durum.

Ben RX 570 ile kazıyorum. 6-7 günde 0,01 ETH kazıyor. Şu anki fiyatlarla aylık 390 TL eder. Elektrik gideri çıkınca 300 TL diyebiliriz.
Şu an kazanılanları anında satmak bana mantıklı gelmiyor. ETH 2.0 tamamen hayata geçtiği zaman Ethereum un daha fazla değer kazanacağını düşünüyorum. Tx fiyatları ETH fiyatı üzerinde baskı oluşturuyor bence.
Tabii şu anda yatırım yapıp madencilik yapılırmı konusu kişinin kendi risk anlayışına bağlı bir durum.
güncel bilgiler için teşekkürler
yeni girecek arkadaşlara ön bilgi niteliğinde :)

İnternette görüyorum Ethereum madenciliği yapan çok kişi var, elektrik masrafını çıkardıktan sonra aslında iyi parada bırakıyor. Ama ekran kartları hem pahalı hem bulunmadığı için rig dizmek bayaa masraflı olabilir

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri