Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Faucetcrypto.com Günlük Ödeme Al

Faucetcrypto sitesi uzun zamandır aktif ve faaliyet gösteren bir site. Ödemelerini de düzenli olarak yapmaktadır.

Sitenin çalışma prensibi
Yarım saatte bir faucet bölümüne Claim yaparak kredi kazanmak,
PTC Ads bölümündeki siteleri ziyaret ederek kredi kazanmak,
Shortlink bölümündeki link kısaltma görevlerinden değişen miktarlarda gelen krediler,
Achievements bölümünde yukarıda sayılan işlemleri yaparken görevleri tamamlamak. Ayrıca günlük bonus olarak 35 kredi hediye edilmektedir.
Offerwalls bölümündeki görev talimatlarını izleyerek yüksek miktarlarda kredi kazanmak ( Bu bölümdeki kredilerde ağırlıklı anket görevleridir ve çoğunlukla anketlere uygun çıkılmamaktadır)
%20 referans kazancı bulunmaktadır.
Ödeme alt limiti 500 kredidir. Faucethub a yapılan çekimlerde komisyon alınmamaktadır. Direk cüzdana çekimlerde 50 kredi komisyon alınmaktadır. 15-20 cüzdan ile kripto para ile ödeme alınabilmektedir. Zaman geçtikçe yenileri eklenmekte ya da çıkarılmaktadır.
Bazen o coinin cüzdanı boş olabilir. Talep etmeniz halinde 48 saat içinde dolmaktadır.

Referenssız Link - https://www.faucetcrypto.com/

Refli Link: https://www.faucetcrypto.com/ref/452941

referans linkimi kullanarak üye olursanız sevinirim. Bol kazançlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim eski üyeliğim varmış birkaç deneme yaptım lvl sistemli çalısıyor 5 dk 90 satoshi oldu direk çektim. Acaba yüksek lvl olan varmı lvl atlayınca ne gibi kazanç artışı olacak ben çok etki göremedim.

Oldukça başarılı ve güvenli
konuyu bu forum sayfalarında da görmek güzel oldu...çok aktif degilim ama sitenin ilk kullanıcılarından birisi olarak halen yer yer ziyaret ediyorum...keyifli sitelerden birisi,zamanı olanlar, akmasa da damlar diyenler için hoş bir site..coin dünyası ile yeni tanışacak olanlar sanırım biraz daha fazla seveceklerdir.
Ödeme kanıtlarındaki paylaşımlar konuya taşındı . Konu ile ilgili ,ödeme kanıtları haricindeki paylaşımlara buradan devam ediyoruz. (y)

level sistemi çok olan faucetcryptodan çok para kazanır faucetcrypto sitesi kazandırır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,122
Kullanıcılar
6,669
Son üye
Gopca
Geri