Google, Popüler Altcoin’le Önemli Bir Anlaşma Sağladı

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Volatility: Fiyatlarda görülen dalgalanmalardır. Çok hareketli olması yatırım için riskli olduğu anlamına gelir.

ant

Uzman Çavuş
Level 1 (1X)
Onursal Üye


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
Google Cloud, blok üreticisi olmak için Block.one isimli EOS topluluğuna katıldı. Block.one, bugün Google Cloud’un EOS topluluğuna katılmayı planladığını ve bir “EOS Blok Üreticisi” olma yolunda adımlar attığını paylaştı.

Block.one, U.Today ile özel olarak paylaşılan bir basın bülteninde, teknoloji devi Google’ın Google Cloud uygulamasının EOS topluluğuna katılmayı ve EOS ağında bir blok üreticisi olmayı planladığını açıkladı. Google Cloud’un bu katılımı hem EOS hem de Google için önemli bir kilometre taşıdır. EOS ağında bir blok üreticisi (BP) adayı olmak ve buna katılım sağlamak, firmanın EOS’tan faydalanması anlamına gelecektir.
google.jpg

Google Cloud, topluluğa katılarak, blockchain teknolojisini kullanan şirketlerin artık gerçekten depolanan verileri korumasını ve böylece kullanıcılar için sorunsuz bir şekilde erişilebilir olmasını sağlayacak.

Block.one ekibi, basın bülteninde Google Cloud’un kararını sıcak bir şekilde karşıladıklarını bildirdi. CTO Dan Larimer’e göre, Google Cloud altyapısını Block.one’a sağlamaya devam edecek. Ayrıca blockchain devinin Google Cloud’un blockchain‘in tüm avantajlarından yararlanmasını sağlayacağını belirten CEO Brendan Blumer, şunları söyledi:

“Google Cloud’u EOS topluluğuna davet ediyoruz ve EOS ağına katkılarından dolayı heyecan duyuyoruz.”
Google Cloud Henüz Üretici Olamadı
EOS ağında bir blok üreticisi olmak için token sahiplerinin BT devi lehine bir seçim yapması gerekiyor. EOS, yazının yazıldığı sırada bu duyurunun ardından %12’lik bir artış yaşayarak 2.82 dolardan işlem görüyordu.
 

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #2
EOS piyasada tam anlamıyla varlık gösteremiyor. Diğer kripto paralar 3x yaparken EOS yerinde sayan nadir paralardan. Ya sönüp gidecek ya da çılgınca yükselecek. Benim görüşüm ilkinden yana. Çünkü böyle bir haber bile çok düşük miktarda etki gösterdi.
 
Üst