Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hangi Coinler Daha Kârlı Sanal Sistem Alarak Coin Kasmak Mantıklı mıdır ?

Sırayla cevaplamaya çalışayım.
bana coin borsasını anlık takip edebileceğim bir uygulama veya bir site önerebilir misiniz ?

Blockfolio uygulamasını kullanabilirsiniz. İstediğiniz borsadan o kripto parayı takip etme imkanına erişirsiniz. Ücretsizdir.

reis sanal sunucu açarak cryptotab yapmayı düşünüyorum ki diğer üye olduğum forumlarda bu şekilde kolay yoldan BTC'nizi kasabilirsiniz diyorlardı denedim ve alabildim sanal sunucu ile kendi makinam ile öyle bir işe karışamam malesef bayağı bir kötü makinaya sahibim :D :)
Çok sayıda insan bu şekilde kazandığını iddia ediyor. Zaten evden kendi makina la kazanman tam bir eziyet. Ben denemedim sanal sunucu olayını. Ama bir püf noktası vardır olayın diye düşünüyorum. Dediğiniz şekilde olabilir sanırım. 2 makina tek hesap gibi. O kadarını denedim diye hatırlıyorum. :) çok sarmamıştı beni

Kripto paralar tam anlamıyla oturmadığı için halihazırda dengesiz paralar. Özellikle birçoğu gün içinde sert hareketler yapabiliyor. Arz talep meselesi. Önemli olan arzı neyin yarattığı. Kalitesi mi yoksa bir oyun mu?

Uzun vadeli düşünen biri projeyi inceler ve kalitesine göre yatırım yapar. Sepet yaparım ben hep. 4-10 coin paylaşır bu sepeti. Arada tatmin edici yüklişini yapmış olanlardan bir miktar satış gerçekleşir gibi gibi.

Kısa vadede piyasadaki spekülatif haberlerin takibi gerekir. Sosyal medya dahil. Yakalarsan çok ciddi kar getirir. Ama çoğunlukla tren hareket halindeyken binmeyi gerektirebilir. Son duraktayken yakalanma riski taşır bu durum.

İki türlüde risklidir. Size kalmış. Ama öncelikli belirlemeniz gereken nasıl bir yatırımcı olacağınızdır. Kendinizi disipline ederek dışarıdan etkilere kapatmakta önemli tabiki. Panik anında yapılan bir satış sonrası çok ciddi zararlar doğurabilir.

YTD

Cryptotab için kendinizi yormaya gerek yok bence. Yolda yerde para aramak bile daha kazançlı. VDS'ler host şirketi sizin mining yaptığınızı farkederse bloke oluyor, özellikle Azure'de çok fazla uğraşıyorlar ama uzun süredir mining yapabilen görmedim.

Yatırım konusunda kısa vadelik coinler var uzun vadeli coinler var. Coinin projesi, çıkış tarihi, sonrasında satoshi önündeki değeri, hangi borsalarda ne kadar hacminin olduğu, fiyatını arttırmak için nasıl bir güncelleme & teşvik & haber olabileceği, borsalarda stake edilerek bounty veriyor mu gibi bir sürü şeye dikkat edilmesi gerekiyor.

reis sanal sunucu açarak cryptotab yapmayı düşünüyorum ki diğer üye olduğum forumlarda bu şekilde kolay yoldan BTC'nizi kasabilirsiniz diyorlardı denedim ve alabildim sanal sunucu ile kendi makinam ile öyle bir işe karışamam malesef bayağı bir kötü makinaya sahibim :D :)
Sanal makineyi araştırdım da bir sonuç bulamadım.nerden detaylı bilgi bulabilirim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,716
Son üye
?????
Geri