Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hangi yollarla para kazanılır? Bilinmesi gereken noktalar tehlikesi ve bilgilendirmesi nedir?

Birçok yöntem ve durum söz konusu biz trendleri konu alalım:
-Video içerik üreticiliği,
-Freelancerlık.
-Bitcoin alım satım ve kripto forumlarından gelir elde etme.
-Sosyal medya uzmanlığı.
gibi birçok mecrada para kazanmak söz konusu öncelik sizlerin ilgi alanı ve odak noktası sonuçta nerde olursa olsun ilgin yoksa asla kazanamazsın hepsi birer emek alın teri sonucu kazanma yöntemi üç kuruşa beş köfte yok bedavadan beş dakikada kazanıyım diye birşey yok arkdaşlar.Bunları diyen mecralara kulak asmayın kimseye özel bilgilerinizi vermeyin dikkatli olun lütfen,şimdi bu başlıkları açıklayalım;
*Video İçerik Üreticiliği*
Sosyal medya aracılığı ile yapılan reklam vs,görüntülenme,içerik paylaşımı yolu ile para kazanma yolu takipçi kitlenizin iyi olması önemli.
*Freelancelık*
Çeşitli platformlara üye olarak ilginiz dahilinde ki işleri yaparak kurum veya kişilerler anlaşma sağlayarak yapılır.
*Bitcoin alım satım ve kripto para forumlarından gelir elde etme.*
Çeşitli forumları ve siteleri takip ederere kazanç sağlamak.
*Sosyal medya uzmanlığı.*
Sosyal medyayı en aktif bir şekilde kullanarak belli bir takipçi kitlesine ulaştıktan sonra şirketlerle reklam ortaklığı yaparak,gerekli sitelerde olan bahşiş fonunu kullanarak para kazanmak söz konusu.
Para kazanmak için hala geç değil sende ilgini bul ve yoluna koyul.

Bir sürü freelancer pozisyonu var hocam bunlarla ilgili internette siteler de mevcut ben çok takılmadığımdan siteleri unuttum ama ortaya photoshop benzeri programlarla güzel ve özgün içerikler çıkarabiliyorsanız bu ortamda kendi pazarınızı oluşturabilirsiniz.

Yazılarınız paragraflar hâlinde olursa daha iyi olur. İç içe bir metni okumak da oldukça güçleşiyor. Yeni konularınız için bu hususa dikkat ederseniz daha güzel olacaktır.

nokta bile konulmamış cümleler arasına.
Birçok yöntem ve durum söz konusu biz trendleri konu alalım:
-Video içerik üreticiliği,
-Freelancerlık.
-Bitcoin alım satım ve kripto forumlarından gelir elde etme.
-Sosyal medya uzmanlığı.
gibi birçok mecrada para kazanmak söz konusu öncelik sizlerin ilgi alanı ve odak noktası sonuçta nerde olursa olsun ilgin yoksa asla kazanamazsın hepsi birer emek alın teri sonucu kazanma yöntemi üç kuruşa beş köfte yok bedavadan beş dakikada kazanıyım diye birşey yok arkdaşlar.Bunları diyen mecralara kulak asmayın kimseye özel bilgilerinizi vermeyin dikkatli olun lütfen,şimdi bu başlıkları açıklayalım;
*Video İçerik Üreticiliği*
Sosyal medya aracılığı ile yapılan reklam vs,görüntülenme,içerik paylaşımı yolu ile para kazanma yolu takipçi kitlenizin iyi olması önemli.
*Freelancelık*
Çeşitli platformlara üye olarak ilginiz dahilinde ki işleri yaparak kurum veya kişilerler anlaşma sağlayarak yapılır.
*Bitcoin alım satım ve kripto para forumlarından gelir elde etme.*
Çeşitli forumları ve siteleri takip ederere kazanç sağlamak.
*Sosyal medya uzmanlığı.*
Sosyal medyayı en aktif bir şekilde kullanarak belli bir takipçi kitlesine ulaştıktan sonra şirketlerle reklam ortaklığı yaparak,gerekli sitelerde olan bahşiş fonunu kullanarak para kazanmak söz konusu.
Para kazanmak için hala geç değil sende ilgini bul ve yoluna koyul.
Krioto para yatirim sıkınti garanti kazanc elde etmiyor kazandirirda kaybettirirde YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri