Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hem Forum Doldurup Hem Video İzleyebilir Miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba. Size naçizane bir önerim olacak;
Bir mesaj attıktan sonra diğer mesajı yazabilmek için belli bir süre beklememiz gerekiyor. Beklerken de canımız sıkılabiliyor. Bunun yerine sürenin dolmasını beklerken ayriyeten video izleme seçeneğimiz olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.

İlk ve sonraki mesaj atma süresine denk gelmedim. Genellikle bu özellik flood engellemek amacıyla kullanılır.

Edit 230 saniye bekleme süresi varmış bence bu süre azaltılabilir.

Son düzenleme:
Merhabalar size nacizane bir önerim olacak;
Bir mesaj attıktan sonra diğer mesajı yazabilmek için belli bir süre beklememiz gerekiyor beklerken de canımız sıkılabiliyor. Bunun yerine sürenin dolmasını beklerken ayriyetten video izleme seçeneğimiz olursa daha iyi olur diye düşünüyor
230 saniye bence iyi 2 dakikalik videolar olsa fragman gibi komedi tarzinda guzel olurdu

Merhabalar size nacizane bir önerim olacak;
Bir mesaj attıktan sonra diğer mesajı yazabilmek için belli bir süre beklememiz gerekiyor beklerken de canımız sıkılabiliyor. Bunun yerine sürenin dolmasını beklerken ayriyetten video izleme seçeneğimiz olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.
amacımız siteyi reklam doldurmak değil, hayır üyeler kazansın diye yazdıysanız, emin olun yazar üyelerimiz çok kazanıyor.
mesela siz 1 level olmuşsunuz. Özgün ve kaliteli bir konu açmayı denediniz mi? sitemizi yavaş yavaş tanımaya başladığınızı düşünüyorum.
her yerde reklam olmasının anlamı yok bence :)
ama öneri için teşekkür ederiz.

amacımız siteyi reklam doldurmak değil, hayır üyeler kazansın diye yazdıysanız, emin olun yazar üyelerimiz çok kazanıyor.
mesela siz 1 level olmuşsunuz. Özgün ve kaliteli bir konu açmayı denediniz mi? sitemizi yavaş yavaş tanımaya başladığınızı düşünüyorum.
Para kazanmak için kastetmedim ama birşey yazıp 200 sn ekrana bakmak da sıkıcı olabiliyor

Para kazanmak için kastetmedim ama birşey yazıp 257 sn ekrana bakmak da sıkıcı olabiliyor
kesinlikle haklısınız can sıkıcı :)
siz para kazanmak için yazmamış olabilirsiniz ama inanın bu durumu kaldırırsak önüne geçemeyeceğimiz şekilde mesaj geliyor.
herkes iyi niyetli olmayabiliyor...

Para kazanmak için kastetmedim ama birşey yazıp 257 sn ekrana bakmak da sıkıcı olabiliyor
Nasıl bir video izlemek istiyorsunuz? Yan sekmede YouTube da açabilirsiniz mesela. Videodan kastınızı anlamadım ben. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,717
Son üye
mehmet7321
Geri