Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İstek Her site/proqramda olan yas kisitlamasi

Merhaba degerli satoshiturk ekibi. oncelikle kendimden bahsedeyim ismim Rahim soyismim Qurbanov 2005 dogumluyum 29 aralikta dogdum Azerbaycanliyim (Azerbaycanlilarda bir turkdur, Azerbaycan turku de diyebiliriz) baku de yasiyorum ve bu siteyi youtube uzerinden buldum cok sevdim ve hemen hesabimi actim. fakat hesap actikca herseyi dogru girince bi uyari geldi bana ve bu uyarida boyle yaziliyordu: satoshiturk sitesini kullanmak icin cok gencsiniz
tabi sasirmadim cunki 18 yas altinda olan cocuklar icin normal bir durum ve bende kayit ola biliyim ve bu oneriyi yaziyim diye 2005 kaydettim. benim istegim boyle siddet, korku olmayan sitelerde bu kisitlamasi kaldirilmasidir. cunki 2006-2007 dogumlu biride boyle bi uyari aldiginda takmayip direk 2000 den once ki dogumluya girip normalmis gibi davrancaktir. ancak ben bunu siddetli bir istekle diyorum ve kendi dusuncelerimi soyluyorum. buyuk ihtimal boyle biseyi soyledigim ve 2005 dogumlu olmama ragmen 2000 dogumlu belirtip kayit oldugum icin direk siteden banlanacagim ama bunu soylemezsek duzelmeyecek bisiy ve boyle siddet, korku olmayan sitelerde yas kisitlamasi kaldirilirsa bizde yabanci bir dogum digil kendi dogumlugumuzla rahat takilabilir ve boyle faydali bi siteden bircok seyi ogrenebilir, ogretebiliriz. cunki eger biz erken yaslarimizda bir meslek ogrenmeye baslarsak (meslek ornek olarak soyluyorum) buyuk yaslarda tecrubemizi artirarak daha iyi calisabilir ve daha iyi bir seviyeye gele biliriz. benden bu kadar soyledigim gibi buyuk bir ihtimal banlanicam ama satoshiturk ekibinin beni anlayacagini dusunuyorum tabi banlanirsamda yinede caniniz sagolsun boyle bir site yaratarak yazicilari ve forum okuyacaklari gelistirdiginiz icin satoshiturk ekibine tesekkurlerimi bildiriyorum :)

Son düzenleme:
herkesin dusuncesi ayridir ve herkesin dusuncesine saygi bildirmek gereklidir amma benim dusuncemle 12 yasinda bir cocuk dolandirilamayacak kadar akilli. 22 yasta bir yetiskin dolandirilacak beyinde olabilir yani demek istedigim kucuk yasta insanlar saf, herseyden korkan ve herseye inanan olabilirler ama cogunlukla yasla degil beyinle alakalidir. (kendi dusuncem direk boyle demiyorum) yorumun icin ve forumumu okudugun icin tesekkurler :)
Önlem amaçlı olarak yapıyorlar işte. Senin böyle azimli ve dürüst olmana sevindim böyle devam et .

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri