Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İncelememi istediğini kripto para veya borsa var ise sorabilirsiniz :)

LeoVinci

Üstçavuş
Arkadaşlar kendim çalım kendim oynamak istemiyorum buyrun bana istediğinizi sorun bilgi edinelim birşeyler öğrenelim, öğretelim. Bekliyorum bu yazımın altına cevap olarak yazabilirsiniz. :) Eğer yazılarımı okuyan flan varsa kendini belli etsin ki bende durmayayım, devam edeyim. Çok sevdim bu platformu :) Buralar eminim değerlenecek.

Arkadaşlar kendim çalım kendim oynamak istemiyorum buyrun bana istediğinizi sorun bilgi edinelim birşeyler öğrenelim, öğretelim. Bekliyorum bu yazımın altına cevap olarak yazabilirsiniz. :) Eğer yazılarımı okuyan flan varsa kendini belli etsin ki bende durmayayım, devam edeyim. Çok sevdim bu platformu :) Buralar eminim değerlenecek.
Burada paylaşılan her şey zamanla bir çok kişi tarafından görüntüleniyor kalıcı ve geçmiş olayları indexliyor gibiyiz ansiklopedi gibi düşünmek gerek emin olabilirsin hocam birilerinin işine yarıyor madem öyle senden rica edelim ada ve ltc hakkında yorumların görüşlerin nelerdir yatırım tavsiyesine yönlendirmeden yorum yapmak zor olsana sana zahmet bir inceler misin?

En kısa zamanda analizini çıkaracağım hocam, ada garip bir şekilde ilerliyor haber etkisinden dolayı diye düşünüyorum ilerlemesini elbet satış yiyecektir. En kısa zamanda detaylı olarak bahsedeceğim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri