Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kazanan Kazanana!!!

C

Curii08

Misafir
Herkese Selam

Yeni bir yazıda ve konuda tekrar buluştuk. Bu konudaki fikirlerinizi merak ediyorum ve yorumlarda buluşmak istiyorum.
Konumuz 2. Kral Ethereum. Evet kripto para borsalarının gözdelerinden biri.

Yavaş yavaş olması gerektiği yere yükselmeye devam ediyor. Ettikçe kazananı da kitlesi de haliyle yükseliyor. Çoğu kullanıcının bel bağladığı bu coin ileriye dönük iyi yatırımlardan biri olarak gösterilip, yatırımcıların Gözde haline gelmeye başladı.

Ethereum 4000$!!
Evet yanlış okumadınız. Ethereum'un rallisi devam ediyor: ETH ilk kez 4.000 doların üzerinde işlem görüyor. Ve çoğu altcoini sarstı. Daha da yükseleceğinden hiçbir kuşkum yok. Senelerdir olması gereken seviyelerin altındaydı. Bu gidişat gayet iyi.

İki numaralı kripto, son zamanlarda piyasanın geri kalanına göre büyük bir yükseliş yaşadı. Geçen hafta BTC, BNB ve XRP gibi diğer büyük hacimli paraları geride bırakarak% 38,8 arttı. ETH: BTC oranı , Temmuz 2018'den bu yana ilk kez bugün 0,07'yi geçti.

ETH, bugüne kadarki en önemli gelişme yılı olan dönemde şiddetli bir fiyatlandırmaya maruz kaldı.
Hergün yeni bir güncelleme olan bu sistem daha ileride karşımıza ne çıkartacak acaba...

Şu güncelleme sistemleri rahatlatırsa o zaman üzerine daha da koyabilecek bir yapıda. Hem kendisi hem de Ethereum tabanındaki swap sistemleri rahatlayacaktır. YTD.
Kesinlikle. Fikrine katılıyorum. Sistem daha güçlenip daha iyi performans sağlayacaktır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri