Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nervos ( CKB ) Treni Kaçırmak.

Bir zamanlar sevdiğim bir arkadaşım, hocam CKB bakıp bir temel analiz yapar mısın dedi,
Bende üşenmeden fırsat bulup inceleyim dedim temel analiz yapacak olan ben o kadar inceledim ki madenciliğini bile test ettim.
Proje hoşuma gitti 20 gün önce falan 50-100K arası bir alım gerçekleştirip bu coin tutar dedim kısa alım satımlarla %40 civarı kar yaptım 3-5 gün sonunda çıktım :)
Bugün bakıyorumda CKB'den çıkmamış olsaydım, %300 kar elde edecektim. Bu kaçan trenlere bünye alışıyor arkadaşlar bilin istedim.
BTFD durumunda tekrar gireceğim yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ama bir kenarda BTT gibi bunuda takip edin adamlar güzel götürüyor projeyi.

Unutmadan arkadaşa buradan selam gönderiyorum...

Los Angeles Kings Hello GIF by LA Kings

YTD

yükselirken girmek mantıklı değildir ve buradaki yazılar yatırım tavsiyesi niteliğini taşımaz
bunun bilincinde olalım arkadaşlar :)

28 Aralık'tan bu yana 10x yapmış. Bir yükseliş trendi içinde görünüyor. En son 28 Mart'tan itibaren de %50'lik bir yükseliş göstermiş. İzlemeye devam.

yükselirken girmek mantıklı değildir ve buradaki yazılar yatırım tavsiyesi niteliğini taşımaz
bunun bilincinde olalım arkadaşlar :)
Bende takip listeme aldım :) Baktım tren durmazsa acemilik zamanlarımızda yaptığımız gibi giden trene atlarız :D
Kaçmamış trenlere bakmak lazım. Belli bir yükseliş ten sonra kafaya oynamadığı sürece çok ciddi yükselişler beklemek yanlış olur. Sıralamasını değerlendirin. Daha fiyatlanmamış, sosyal medya aktivitesi olan (özellikle Twitter) , telegram grubunu bulabildiğiniz projelere yönelin derim ben.

Bunda özellikle üstüne basa basa söyleyeyim, araştırın kesinlikle Swerve var mesela. Fiyatı şuan fiyatlanmamış gibi durmasını sağlıyor ama proje sahipleri projeyi bıraktı. Sadece sunucular aktif, insanlar kullanmaya devam edebilsin diyeö yani her fiyatlanmamış proje fiyatlanacak ya da fşyatlanmayı hak ediyor değildir. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,275
Kullanıcılar
6,699
Son üye
agumba
Geri