Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

NWC'den Yapay Zeka Destekli Tahmin Uygulaması

yecele

Tuğgeneral
Hepinize merhaba arkadaşlar. NWC bugün saat 3'te yeni bir uygulamasını hayata geçirdiğini duyurdu. Bu uygulama BTC, ETH, ADA, LINK, DOT, XRP ve UNI coinlerinin piyasa kapanış fiyatlarını tahmin etmeye çalışıyor. Şu anda 7 adet coin listeli zamanla bu coinlerin sayısını arttırmayı planlıyorlar.

1620232517111.png

Mavi hat uygulamanın tahminini yeşil hat da o günün gerçekteki kapanış fiyatını temsil ediyor.

Peki bu yapay zeka neye dayanarak tahmin ediyor bu fiyatları? Fiyat tahminleri ilgili coinlerin sosyal medyalarda kullanıcılarının atmış oldukları yorumlara, desteklemelere dayanarak belirleniyor. Malumunuz demişler, bu zamanda sosyal medya fazlasıyla yön veriyor hayatımıza, biz de bunu kullanabilir miyiz bir bakalım. Burada asıl dikkat etmemiz gereken %100 net fiyat değil, onu verebiliyorsa zaten iş bitmiştir değil mi? Adamlar şunu demez sonuçta alın kardeşim net fiyat bilgisi veren bir uygulama, hadi bizim tokeni 2.5$ yapalım.

Neyse devam edelim biz. Var olan inceleme şu anda gün kapanışlarına özel. Bunu 8 saatlik, 4 saatlik ve 1 saatlik tahminlerin de yayınlanacağı şekilde yayınlanabilmesi için ekip sürekli olarak çalışmakta. Ben net tahmin olarak XRP ve DOT'u gördüm UNI için de gene başarılı tahminleri var.

1620233105664.png

Bu uygulamadan tamamen ücretsiz olarak yararlanabiliyoruz. Adrese buradan ulaşabilirsiniz.

NWC şu anda 1.94$ fiyatında.

Çok iyiymiş, giriş yaptım direkt. Bu kadar kripto parayla başlatıp hayata sürdülerse devamı gelecek, daha kapsamlı olacak demektir. Aynı şekilde NWC fiyatına da olumlu yansır eğer kullanılırsa. Ytd.

Hocam bi eksiklik mi gördün? Teknik detaylarından çok anlamadığım için sorayım dedim.
Yok hocam, çok isabetli olmamış genelde. Onun dışında güzel düşünülmüş. Nispeten büyük ve küçük hareketlerde başarılı değil özellikle.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,249
Kullanıcılar
6,716
Son üye
yuzarsifmann
Geri