Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Pangolin (PNG)

Genel Amacı
Merkeziyetsiz Yönetim, Borsa,
Kripto Para Tam Adı
Pangolin
Kripto Para Kısa Adı
PNG
Madencilik Var mı?
Evet
Çıkış Tarihi
2021
Web Sitesi
https://pangolin.exchange/
Pangolin ismine bu forumun müdavimlerinin yabancı olduğunu düşünmüyorum. özellikle Avalanche (AVAX) konularında sıklıkla dile getirdiğim bir isim. Pangolin aynı Uniswap'ta olduğu gibi merkeziyetsiz bir borsa ve Uniswap'ın trade motorunu kullanıyor. Ancak bir fark mevcut. O da tüm bu işlemleri avalanche ağı üzerinden gerçekleştiriyor oluşu.

Pangolin (PNG), Pangolin borsasının yönetim tokenı ve çeşitli kripto paraların stake edilmesi yoluyla elde edilebiliyor. havuzlardaki yoğunluğa göre kazançta değişiyor tabi ki. Ayrıca yine daha önce bahsetmiş olduğum Avalanche Ethereum Köprüsünün'de aktif olarak uygulandığı yer olan Pangolin bu zöelliği ile gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmakta ve bununla beraer de havuzlardaki PNG için stake edilen token sayısı da artmaktadır.

Pangolin (PNG) her ne kadar yönetişim faaliyetlerinde kullanılacak olsa da halihazırda bu özelliği bulunmuyor. Ekip tarafından yeterli miktarda Pangolin (PNG) dağıtımı yapılabilmesi maksadıyla, yönetişim özelliklerinin başlatılması 3 ay gibi bir süre sonra olacak şekilde ayarlandı. Yani halihazırda pasif ama önümüzdeki günlerde aktifleşecek ve mevcutta değeri olan bir token.

Pangolin (PNG) 538 milyon maksimum token arzına sahiptir.

Bu kripto para ve altyapısını sağlayan Avalanche (AVAX) token hakkında bilgi ve gelişmeler için Avalanche (AVAX) bölümün ziyaret edebilirsiniz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri