Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Papara Neden Bütün Kripto Cüzdanlarından Kaldırıldı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen günlerde papara'nın tamamen bütün sanal para platformlarından kaldırıldığına şait olduk. Peki ya neden böyle bir şey yaptılar.
-Papara güvencesi olmayan bir kart mı?
Bu kadar kolay kontrol edilebiliyor ise neden devlet tarafından izin veriliyor. Bilgiler çalınıp illegal işlerle uğraşıldığı için olduğunu sanmıyorum.
Evet Papara üzerinden sanal iddia ürün alım satımı yapılıyor ama ben sorunun bu olduğunu düşünmüyorum.
Benim düşüncem Papara 18 yaş altı gençlerinde bu sayede borsayı tanıması ve para kazanıp kaybedebilmesi. Borsa çok büyük bir yer ve borsaya bilgi sahibi olmadan girmek biraz korkutucu dur. 18 yaş altı kişilerin bu bilgiye sahip olduğunu düşünmüyorum. Papara iyiki Kalktı.

Papara'dan kaynaklı değil, Papara tarzındaki tüm cüzdanlar borsalara para yatırma işleminde artık kullanılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri