Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Para çekme süresi

Bitcoin veya diğer kripto paralar için, çekim emri verdikten sonra 5-10 dakika içerisinde paribu onaylıyor, daha sonra blockchain onay süreci başlıyor.
TL için çekim yaptıktan sonra 15 dakika içerisinde genelde onaylıyorlar...

Papara üzerinden çekerken 5-10 dk sürüyor. Banka hesabına havale yöntemini hiç denemedim. Yanlış hatırlamıyorsam 24 saat içinde gönderileceği yazıyordu Paribu'da. Mesai saatleri için geçerli olabilir bu. Yani haftasonu belki daha uzun sürer. EFT mantığı.

Papara üzerinden çekerken 5-10 dk sürüyor. Banka hesabına havale yöntemini hiç denemedim. Yanlış hatırlamıyorsam 24 saat içinde gönderileceği yazıyordu Paribu'da. Mesai saatleri için geçerli olabilir bu. Yani haftasonu belki daha uzun sürer. EFT mantığı.
Teşekkürler aradığım cevap buydu :)

satoshiturk' Alıntı:
Bitcoin veya diğer kripto paralar için, çekim emri verdikten sonra 5-10 dakika içerisinde paribu onaylıyor, daha sonra blockchain onay süreci başlıyor.
TL için çekim yaptıktan sonra 15 dakika içerisinde genelde onaylıyorlar...
Ben ilk defa çekim işlemi yapacaktım da onun süresini merak etmiştim teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri