Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu BTC/USDT Çiftini Açtı

paribu1.png

Türkiye'nin en büyük kripto para borsaları arasında gösterilen Paribu, bilindiği üzere bu güne kadar hep TL çiftleriyle işlem yapıyordu. Ancak bu düşüncesini değiştiren bir girişimi bugün itibariyle faaliyete geçirdi. Paribu tarafından yapılan açıklama ile BTC/USDT çiftinin kullanıma açıldığı duyuruldu.

Bilindiği üzere BTCTurk gibi Türk borsaları USDT (Tether) ile olan işlem çiftlerini açmış, ancak Paribu bir türlü Tether ile işlem çiftlerini faaliyete geçirmemişti. BTC için başlayan bu işlemin zaman içerisinde, Paribu'da işlem gören tüm kripto paralar için uygulanması bekleniyor.

Diğer kripto çiftlerini de açmalı. Globale açılırsa daha çok büyürler.

Sistemsel sıkıntılar yaşıyorlar. Özellikle mobil uygulamasında ciddi sorunlar var. Hareketli zamanlarda çok çabuk kilitleniyor. Önce sorunları gidermeliler. Yoksa Global de patlarlar
Evet ben de fark ettim. Altyapının hızlı çalışması için çaba sarf etmeliler.

Kendilerine günaydın demek istiyorum. Daha önce de söylemiştim, tüm kripto paralarda USDT ve BTC işlem çiftleri olmalı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri